Bolest v podbřišku 25tt, čekám dvojčata

veronikapigi
3. srp 2015

Ahoj holky. Chci se zeptat, jsem ve 25tydnu těhotenství cekam dvojčatka doposud žádné problemy ale v patek v noci jsem mela krece v podbrisku a ze fakt velike, druhy den o neco méně, vcera opet rano uprostřed a vecer bolest jako pred ms. Dnes rano spatne od zaludku a opet bolest podbrisku ted o neco mensi nez rano ale porad boli. Muj gynekolog je tam jen ve stredu takze musim do nemocnice na gynekologii ambulanci, tam by me vzít meli ze? Do Karlových Varů. Nemela jste nějaká podobny problem? Netusim co to je bud streva, mocak nebo jsou jen malinky tezsi ale na to se mi zda ta bolest moc velika. Dekuju za kazdou o odpověď. Jsem těhotná poprve a hned dvojčatka takze mam strach

hancazivocich
3. srp 2015

@veronikapigi - jela bych... Radši... Radši zbytečně, než si pak něco vyčítat...

hancazivocich
3. srp 2015

@veronikapigi - já konkrétně proskučela první půlku těhotenství - trpěla jsem na nadýmání... Hnusná bolest.. Ale radši si sjeď, ať tě prohlídnou a uvidíš

karoli_p
3. srp 2015

@veronikapigi určitě jeď, lepší 10x zbytečně než 1x pozdě 😉 dej tady pak vědět, že jste v pořádku 😉

klaruskka
3. srp 2015

Určitě bych jela. V pátek jsem měla podobný problém, jela jsem a doktorka mi řekla, že jsem udělala dobře. Nemusí to nic být ale pro jistotu 😉

veronikapigi
autor
3. srp 2015

Děkuji holky, radeji tam sjedu a dam pak vedet jak jsme dopadli ju 🙂

hancazivocich
4. srp 2015

@veronikapigi - jak jsi dopadla?

veronikapigi
autor
5. srp 2015

@hancazivocich Nechali si me v nemocnici mela jsem menší kontrakce davali min kapackou horcik ale mam spatny cipek tak to vymenili za nakej driak, aby male vydrzeli tam kde maji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru