Jaké poslíčky máte vy?

Ahoj, dnes začínám 39. týden a už třetí den mám každou noc nejspíš poslíčky, nebo aspoň doktor mi potvrdil, že to poslíčci jsou.
Jenže když na diskuzích čtu o poslíčcích, tak je všichni mají v různých intervalech.
Ti "mí" vypadají tak, že mě celou noc bolí v kříži na pravé straně, jakoby bedra, ledvina. Pocit, jako když mám dostat menstruaci. Včera jsem si na to dala suché teplo a ulevilo se mi, nicméně bolest mě několikrát za noc vzbudila. Jenže je to taková tupá souvislá bolest, žádné intervaly. Břicho nebolí. Tak nevím. Jsou to teda poslíčci?

anezkak
29. kvě 2016

ja myslím že jo. já jsem také v 39tt a poslíčky nemám žádné. snad jen občas slabý pocit jako kdybych měla dostat menstruaci

lavenderl
5. čer 2016

Zdravím, tak já bych se na to také chtěla zeptat. Zítra začínám 36. týden a asi tři dny si myslím, že mě trápí poslíčci. Ale přesně jako nejkulatoulinkatejsi , nemám je v žádných intervalech, ani netrvají jen do minuty a řekla bych, že mi ani extra netvrdne břicho, jak všude píší, že to má vypadat. Někdy mám pocit na menses třeba celé dopoledne, ale slabší. Jindy mě to chytne a bolí třeba dvacet minut, pak půl dne nebo den nic. Včera večer mě to chytlo asi nejvíc, nejdřív dost ostrá bolest jen na pravé straně, pak celý podbřišek a nakonec jsem to cítila až u pupku trošku, tak do půl hodˇky opět přestalo, v noci nic, až dneska zase takové pobolívaní, někdy to tlačí, až se mi špatně chodí. Děkuji

paula22011982
1. srp 2016

Ahoj holky připojuji se k vám. Já jsem 33 týden a mám to už taky. Někdy mě ta bolest probudí v noci,někdy to přijde dopoledne. Pokaždé bolest jako očekávání menstruace plus křížové bolesti,trvá asi 10 min a pak dobrý. Co druhý až třetí den cca.

katherinne18
3. srp 2016

Ahojky holky, jsem 32+2 a od 24tt mám poslíčky, dneska ale mi poslíčci nepřijdou jako poslíčci, ale spíše jako začínající kontrakce, bolesti celého břicha, při chůzi i podbřišku, teď večer je to nejhorší, dávala sem na to teplou sprchu, vždy mi to poslíčky rozehnalo, ale teď vůbec.. teď mi to teda přijde horší 😀 .. tak já nevím, co myslíte? Malá mi ale nepřijde, že by se nějak tlačila dolů, nebo že by kopala, jak měla vždy ve zvyku, když byli poslíčci. Nevím, jestli někam zajet? Přítel je z toho dost nervózní, já si z toho dělám tak nějak srandu, ale bolesti jsou to fakt silné.. 😔 😢 😖

paula22011982
4. srp 2016

@katherinne18 ahojki být tebou tak se aspoň doktorky zeptám ať jsi v klidu. Já mám většinou bolesti jako menstruace a k tomu i křížové bolesti. Zatím, uvidíme co přijde zase za čas, každé tělo a těhotenství je fakt jiné, takže na věci nebo spíše bolesti co ta druhá nemá, lepší se utvrdit u doktora. Já jsem měla třeba hodně často křeče. Žádná v okolí tím ne trpěla a tak jsem se zeptala doktora a ten mi řekl že se mi roztahuje děloha, že to jsou vazy. 😐

katherinne18
4. srp 2016

@paula22011982 Dr. má dovolenou a mě se moc do nemocnice nechce, ale uvidíme, jak to bude přes víkend a snad to vydrží do pondělí. ☹

paula22011982
4. srp 2016

@katherinne18 a že by jsi si třeba zavolala do nemocnice a zeptala se na porodním? Za to nic nedáš, pokud chceš mít klid a měla by jsi nervózní víkend, tak by si tam zavolala. Stydět se nemusíš, hlavně že jsi ok psychicky. Já se ptám na vše. Jsem prvorodicka a i když možná se i sestry v nemocnici smejou, tak to neřeším. Mimi je nejdůležitější a je mi jedno co si kdo myslí 😄

paula22011982
4. srp 2016

Jinak holky dnes byla kontrola 33+2 malá má 43cm a 2000g ale stále hlavičkou dole,zadeček má v mém podbřišku už měsíce má stejnou polohu. Podle dr. Má ještě 3 týdny jinak jdeme na císař

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru