Jedná se o hlenovou zátku?

g_i_t_a
19. zář 2017

Chci se zeptat zdali se muze jednat o hlenovou zatku? Jsem 37+3 a vcera jsem byla na kontrole kde jsem po vysetreni mirne zaspinila. Dnes od rana nachazim na toaletni papire takovyto hlen se starsi krvi, viz.fotka.
Dekuji za vase poznatky

kika266
19. zář 2017

Pokud je to hlen, tak to muze byt hlenova zatka, ale ta vetsinou odejde najednou. Netvrne ti bricho? Odteka ti treba plodovka nebo tak? Jsi uz otevrena?

6miska4
19. zář 2017

Mě třeba část odešla jeden den večer, zbytek druhý den ráno. Přes den se nic nedělo, večer kontrakce a druhý den ráno byla malá na světě 🙂

g_i_t_a
autor
19. zář 2017

Četla jsme právě, že může odcházet postupně. Kamarádce prý po malých kouskách odcházela 14dní, tak nevím..každopádně toto byla hlenová slizovitá konzistence, nikdy dřív se to u mě neobjevilo. Tak uvidíme 🙂 jinak v pondělí jsem měla ještě čípek 2cm propustný pro prst, tvrdnutí mám už týden, akorát poslední dva dny se k tomu přidala bolest jako u MS.

luca209
Autor odpověď smazal
Zobraz
sandrasevcikova
22. pro 2020

Holky teď koukám na to foto tohle ze mě odchází už pomalu 10 dní ale bez krve je to také hlenová zádka? Jen to nedochází každý den ale třeba obden ale otevřená ještě nejsem teda mudr. říkala že neví jestli se otevírám 🤷‍♀️ což podle mě by to vědět měla. A k tomu mám i bolesti asi poslíčky ale bolí mě i šíleně v kříži odvar ze skořice, hřebíčku a zázvoru pomohl ale jen trochu. Jenže jsem teprve 34+2(35tt) tak co myslíte? Plašit nebo čekat?

martiniquest
22. pro 2020

Ano, muze byt. Ale malicky kousicek. Cela je velka jako dlan

sandrasevcikova
22. pro 2020

@martiniquest mě to odchází postupně kdy myslíš že bych mohla rodit?

hanulkaha
22. pro 2020

@g_i_t_a ano, zacala ti po castech odchazet hlenova zatka 😊 a telo se zacina pripravovat na blizici-se porod

sandrasevcikova
22. pro 2020

@hanulkaha děkuju už se nemůžu dočkat až se malá narodí

hanulkaha
22. pro 2020

@sandrasevcikova utece to rychle a malicka bude s vami 😍 preji pohodovy porod a hlavne zdravicko 🍀

sandrasevcikova
22. pro 2020

@hanulkaha děkuju moc ☺️😍

sandrasevcikova
24. pro 2020

@hanulkaha tak dneska té zátky bylo víc tak mezi čtvrt a půl dlaně a od rána pořád zvracím a je mi i nějak divně ale pohyby pořád cítím

hanulkaha
25. pro 2020

@sandrasevcikova tak to uz je jasna známka, ze porod se brzy rozběhne 🍀☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru