Lněné semínko i čaj maliníkový?

nonfood
25. črc 2018

Dobrý den maminky.. Prosím vás, můžu jíst lněné semínko a zároveň pít maliníkový čaj? Začnu od 35 týdne, podle dávkování. A to lněné semínko mám nedrcené, stačí pořádně pokousat nebo dát předtím do vody? Děkuji za odpověď.

bekyc
25. črc 2018

Určitě můžete obojí naráz. Lněné semínko jsem si nadrtila doma a dávala do jogurtu. Jinak jsem ho nemohla pozřít. Řekla bych že by se mělo namočit, jinak to nebude mít takovej účinek, důležitá je ta slizová konzistence, nebo jak to říct.. .

veronikaveronikaveronika
25. črc 2018

Já ho jednou namočila a to bylo něco 😂 fuj. Taky jsem pak hodně dlouho Kousala tuším lžičku. Stli to mělo efekt nevím. Ale dobrý pocit jsem z toho měla 😀😉

martiniquest
25. črc 2018

Klidne si davej oboji. A mov doporucuji delat denne masaz hraze, pokud jsi jeste nezacala.

jednaholkaa
25. črc 2018

Ja slysela, ze odvar. Jedna lzice na pul litr vody, rozvarit..

cherris
25. črc 2018

já si ho dávám lžižku do hrnku a zalívám zároveň s maliníkovým čajem, dělala jsem i u prvního porodu + masáž hráze, aniball a homeo, Porod v klidu a bez zranění, takže si to hodlám zopakovat

nonfood
autor
25. črc 2018

jj díky, zkusím obojí, za měsíc mám začít. jinak ta masáž hráze, toho se trochu bojím, ale byla jsem na před.kurzu, tak nám o tom říkali, jak kdy atd..... ;););)

sheala
26. črc 2018

Pila jsem maliník a lžičku semínka (zalitou horkou vodou a odstátou přes noc) v jogurtu. K tomu masáž hráze a první porod bez poranění, bleskurychlej s malinkým nástřihem 🙂

jenny91
26. črc 2018

Já doporučuju masáž hráze a Aniball, byla jsem bez poranění s čtyřkilovým mimčem. Ale lněný semínko jsem začala brát pozdě (cca týden před termínem) a maliník vůbec. Porodní cesty jsem taky měla nepřipravený, bůhví jestli by to teda pomohlo, ale takhle jsem rodila skoro dva dny :D

nonfood
autor
27. črc 2018

Budu brát obojí.. Čaje miluju a semínka mi nevadí. Byla jsem na předporodním kurzu, jen příprava na porod a porod, můžu říct, že se těším. Napětí a nervozita zmizela. Díky za vaše odpovědi.

jenny91
27. črc 2018

@nonfood Tak přeju hodně štěstí. Já jsem nervózní byla, ale ještě víc jsem se těšila a věděla jsem, že i kdyby to bylo náročné, tak to bude nádherný zážitek. A možná i díky tomu to přesně tak bylo 🙂 Takže věřím, že ten optimismus ti dost pomůže, aby to proběhlo krásně.

apollo20
16. srp 2018

@cherris prosím, jaké homeopatika jsi brala před porodem ? 🙏 Děkuji

nonfood
autor
16. srp 2018

@apollo20 začínám 33 týden, nic jsem zatím nebrala.. Hodlám pít maliník a jíst semínka.

apollo20
16. srp 2018

@cherris Prosím, jaké homeopatika jsi brala? Díky za tip 🙏

cherris
17. srp 2018

@apollo20 arnica montana 9ch pět kuliček denně, má to být pro lepší hojení, před čtrnácti dny jsem porodila a opět to bylo bez stříhání nebo poranění, a to jsem s anibalem stihla cvičit jenom dvakrát 🙂

cherris
17. srp 2018

@nonfood obecně se s těma věcma na přípravu k porodu začíná až v 36 týdnu, takže zatím bych řešila jenom to, pro co se rozhodnout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru