Maliníkový čaj-kolikrát denně? Lněné semínko hnědé/zlaté?

ludul
31. kvě 2015

Holky, chci se zeptat od když jste pily a jedly a maliníkový čaj a lněné semínko. K maliníkovému čaji kolikrát denně a v jakém množství a k lněnému semínku - měly jste semínko hnědé nebo zlaté? Jaký je mezi nimi rozdíl? ... http://www.bioletnany.cz/sortiment/semena-bio-/...

simdan
31. kvě 2015

Já pila maliníkový čaj od 35tt, 3x denně hrnek(2-3dcl) se lněným semínkem nemám zkušenost 😉

po20
31. kvě 2015

Já v prvním těhotenství pila maliníkový čaj asi 2x denně jeden hrneček, ale nevím, na mě asi moc nepůsobil :-/. Se lněným semínkem taky nemám zkušenost, chtěla jsem ho koupit, ale nakonec jsem to už nestihla.

lenka27
31. kvě 2015

Ja uzivala pri druhem tehotenstvi oboje a myslim, ze v mem pripade asi pomohlo, porod mel hladky a rychly prubeh i porodni asistentka se divila, byl to totiz muj prvni prirozeny pirid, takze vlastne prvorodicka

naomi6
31. kvě 2015

@ludul Ahoj, já jsem pila maliník od 34. týdne 2x denně. Oba porody jsem měla rychlé a pohodové, takže já na to věřím 🙂. Lněné semínko jsem zkoušela, ale dělalo se mi z toho zle, takže pak už jsem neužívala. Držím palce 😉

ludul
autor
31. kvě 2015

@lenka27 a jaké to semínko jsi měla? hnědé nebo zlaté?

lenka27
31. kvě 2015

@ludul hnědé, taky mi to pekne upravovalo vyprazdňování, takze dalsi pozitivum

hany_bany
1. čer 2015

@ludul lněné semínko by mělo být jedno, jestli zlaté nebo hnědé, v chemickém složení zásadní rozdíl nebude

scruffy
1. čer 2015

Myslím, že jsem měla hnědé, někde jsem četla, že už je lepší když je nadrcené, kupovala jsem ho v DM drogerii od Alnatury. Začala jsem s obojím tak měsíc před termínem porodu, jeden týden šálek a ten poslední týden až tři šálky čaje. Dvě lžičky semínka jsem vždycky povařila v troše vody, aby se vytvořil takový ten sliz a dávala jsem si ho do jogurtu, jinak bych ho nepozřela.

happylenulka
1. čer 2015

lněné semínko je jedno jaké. když drtit, tak až doma a před konzumací. Nekupovat nadrcené! Lněné semínkopo nadrcení podléhá rychle oxidaci a není vhodné ho nadrcené konzumovat po více jak 30ti minutách. Nejlepší vliv na porod má čaj z lněných semínek, kdy se 1 - 2 lžíce lněného semínka povaří s 3 dcl vody. Povařtezhruba10 minut, poté sceďte a teplé vypijte.

ladyhacek
1. čer 2015

pila jsem jen maliník tak měsíc až dva před porodem - přesně nepamatuji nejprve 1x denně hrnek (250ml) pak když se to přiblížilo 2x
nevím co mi pomohla ale porod byl fofr - 🙂

lilien2
1. čer 2015

Já měla semínko z Dm, ráno jsem ho zalila vařenou vodu, nechala vyluhovat, pak jak seslizovatělo a vychladlo, ta jsem ho zalila džusem, když nebyl tak sirup s vodou a popijela..
Maliník jsem pila měsíc před porodem 1-2x denně..
Porod byl krásný, rychlý a dá se říct, že bez velkých bolesti 🙂

nov777
1. čer 2015

U obou porodu jsem pila caj a jedla seminko v jogurtu. Vysledky nula nula nic. Za me to nefunguje.

martaveg
1. čer 2015

@happylenulka Diky za navod, ja porad premyselala co s nim delat 🙂 slysela jsem i doporuceni, ze se muze pridavat treba do polevky, ale denne si delat polevku se mi nechce, tak zkusim i ten caj

miren
9. čer 2015

holky zeptam se. Mam otevrela jsem Malinikovy caj- origos zapeceteny a na oko mi to prijde jak kdyz by se tam dostala vlhkost a neni sypky.Je to normalni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru