Mohou se mi v 11. týdnu těhotenství vrátit nevolnosti?

jitulka87
30. pro 2018

Ahoj. Chci poradit, asi hlavne uklidnit. Jsem v 11tt a uz asi dva tydny bez nevolnosti...vcera se ale vratily, behem dne mi nebylo dobre, po obede me braly chvilkama krece do zaludku...prisuzovala jsem to nervum (vcera tomu byl rok, co se nam narodil syn, ale po par tydnech umrel)...jenze situace se vecer o dost zhorsila a me zacalo byt festovne zle, sice nezvracim, ale cely den lezim, boli me hlava, nechutenstvi...jakmile neco malo snim, boli me zaludek. Je normalni, ze se nevolnosti vratily?

preiba
30. pro 2018

Já měla nevolnosti se synem 7 měsíců, osmý dobrý a devátý opět. 🙂
Teď s dcerkou pět měsíců a ted půl devátého. 🙂 Je to úplně normální..

merope
30. pro 2018

Mě bylo zpočátku blbě skoro pořád, pak míň a míň, pak třeba 1x za týden, pak tak 2 měsíce nic a teď jak začnu třeba trošku kašlat nebo se trošku víc předkloním v blbé situaci, hned se mi navaluje, že si až musím sednout a rozdýchat to, jinak bych letěla na záchod. A minimálně obden. Přijde mi, že "těhotenské ranní nevolnosti v 1. trimestru" je spíše takové zbožné přání 🙂.

etapa
31. pro 2018

Jsem 30tt a za celé těhotenství jsem neměla asi cca dohromady 14 dní bez nevolnosti. Jinak je mám denně. Každé ráno je pro mě noční můra. Zvracím a kolikrát nemám už co a stejně mě to kroutí. Zvracela jsem už několikrát i krev, byla jsem i hospitalizována, protože jsem neudržela v sobě ani vodu a byla jsem už dehydratovana. Je to hrozně. Nic mi nepomáhá, každý mi rádi suchary a nebo rychlí cukr a podobně. Nepomáhá to. Už začínám skoro denně brečet, že to nedávám.

Radujte se, že je nemáte jako my, co tím trpime denně už spoooostu dní ☹

jitulka87
autor
31. pro 2018

Diky za vase odpovedi. Snad to bude v poradku. Asi se prilis sleduju, ale za zo muze nase bolava zkusenost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru