Porod po 2,5 letech

veronikavk
8. čer 2016

Ahoj holky, jen taková menší diskuze by se mě hodila :D Když bych chtěla třetí dítko, rozestup mezi 1 a 2 je 14 let a mě zajímá, zda by byl porod třeba něčím ulehčený když by byl po cca 2,5 letech nebo jestli je to prostě jen stejný, možná jen zase o něco rychlejší :D První byl indukce 12 hod, druhý přirozený cca 4hodiny.

lrg
8. čer 2016

Mně doktor v porodnici říkal, že porodní cesty se uzavírají cca po 3 letech, pak už je to jak když ženská rodí poprvé. Ale co je na tom pravdy...... Já jsem rodila přesně po dvou letech a byla to paráda 🙂

andelka
8. čer 2016

Já jsem slyšela a četla že až když je rozdíl víc jak 8 let tak je to spíš jako prvorodička.
Já tedy rodila podruhé po 22 měsících a super. Teda pro mě,prvni porod 9 h,druhy 5h a kratší vypuzovací fáze,oba přirozeně.
Myslím že 2,5 roku, třetí dítě po přirozeném rychlém by mělo být fajn.

betelgeuzz
8. čer 2016

Já rodila druhé po 23 měsících, porod byl o trochu kratší, hlavně nebyla komplikace s KP jako u první, věděla jsem, do čeho jdu. Ale nějaký výrazný rozdíl jsem nepociťovala.

jjustyna
8. čer 2016

@veronikavk švagrová měla mezi prvními dvěma porody 1,5 let, mezi druhým a třetím 14 let a všechny porody měla stejné, i podobně dlouhé. Dokonce ten třetí měla delší než já první, vyvolávaný. Já myslím, že je o momentální kondici, o dravosti děťátka...

simdan
27. srp 2017

Já měla rozdíl mezi prvním a druhým 3,5roku a super rychlovka a od druhého třetí byl rozdíl 10let a to jsem byla jak prvorodička,teď bude rozdíl 2,5roku,tak jsem zvědavá,snad to půjde hladce jako ten druhý 🙂

veronikavk
autor
2. zář 2017

tak ja ten treti mela nejdelsi :D byt byl po necelych 2,5 letech :D zato muzu rict ze sem mela perfektni porodni asistentku a krasne siti :D

lezdr
2. zář 2017

Blahopřeji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru