Srdcovitá dvojitá děloha, 2 potraty, nevím jak dál

olinaaaaa
4. srp 2013

Ahojky v 16 ti letech jsem nechtene byla tehotna tak jsem se zacaly tesit a v 4tt jsem potratila no mela jsem molarni tehotenstvi, ☹ ☹ ☹ ted sme se po dvou letech snazili s pritelem rok o miminko a konecne se zadarilo bzli sme nejstatnejsi na svete uzily jsme si to jen 5 tt pote jsem rano potratila a gestacni vace s miminkem mi vypadl primo do dlane na wc proste sila bzla jsem mimo uzavrela jsme s edo sebe a kopu kolem sebe posledni dny.zjistily mi srdcovitou delohu a k tomu mam z jedne strany delohu dvojtou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ae pritel porad veri ze to nejak pujde a je v pohode ale ja uz nemuzu proc ja proc ne jenom dvojtou ale rovnou i srdcovitou proste sem v pr... ☹ ☹ ☹

veruska007
5. srp 2013

@olinaaaaa Oli, zvýšené riziko potratu je sice bolestivá věc, ale neznamená to, že miminko nemůžeš donosit. Jen se asi budeš muset smířit s několika potraty, než se vám zadaří. Neboj, určitě to vyjde. Ne každý má to štěstí, že se dočká miminka hned. Já mám trombofilii, taky mám zvýšené riziko potratu. Jsem po 6. těhotná, brzy budeme mít 3. miminko. Já o své andílky přišla později, věř mi, že je to ještě mnohem horší (hlavně když už je to vidět a okolí je netaktní). Zkus se něčím zabavit, než se budete zase snažit a věřit té malé dušičce, že dřív nebo později s vámi zůstane.

anushka111
5. srp 2013

Věřím, že to pro tebe musí být strašné, ale nevzádej se. Mě v sedmnácit řekli, že pokud bude děloha tekhle deformovaná, tak s největší pravděpodobností děťátko nedonosím. Měla jsem počkat do 21, protože to je doba, kdy se všechny ženské orgány dovivinou.No a nakonec jsem otěhotněla pár týdnů před tou jednadvacítkou. Těhotenství jsem měla rizikové po celou dobu, ale narodila se mi holčička, která je zcela zdravá. Doporučuju prostě počkat do těch 21 děloha roste a je dost možné, že i tobě povyroste a pak se tam miminko vtěsná i při těch deformačních vadách. Vím že se i v nejhorším přistupuje k plastice dělohy, právě aby se miminko mohlo donosit, ale myslím si, že doktoři budou chtít počkat právě do těch 21, jestli se to samo nenahodí k lepšímu. Něvěš hlavu, diskutovala jsem o tomhle dřív na nějakém diskuzním fóru a nakonec všechny ženy s tímhle problémem dětičky měly a donosily je do termínu, ale je to běh na dlouhou trať a je potřeba se najít pečlivého a dobrého gynekologa. 😉

hofka1
5. srp 2013

Tohle myslím měla ségra, pár potratů, problémů, pak byla na nějaké operaci a hned se povedlo v pohodě. Ale jedno dítko se jí předtím povedlo bez problémů.

olinaaaaa
autor
5. srp 2013

dekuji vam za podporu...hned mi spadl kamen ze srdce ze vtom nejsem sama moc dkeuju mylsim na to ve dne v noci je to sila

anushka111
6. srp 2013

Určitě v tom nejsi sama, neboj se!!! Být na tvém místě, asi bych snažení se o miminko přerušila do té doby, než by mě někdo pořádně vyšetřil a řekl jaké jsou možnosti, v případě dalších nesnází. Je totiž možné, že by to skutečně chtělo jít na nějaký zákrok, nebo ještě ty dva roky počkat . Vím, že je to těžké, ale lepší chvilku počkat, než se dostat do dalších nesnází a pak z toho být zdepkovaná. 😉

smutnounka
27. říj 2014

Chtěla bych zde napsat že i já mám srdcovitou dělohu první těhu nedopadlo dobře ale to nabylo kvůli děloze byl tam problem z placentou po té se mi narodil syn 2a půl mu je a ted jsem ve 37 týdnu čekáme holčičku a těhotenství bez problému obě 🙂 😉

anup
9. bře 2015

Právě mi zjistili dvojitou dělohu, doufám že nebude srdcová, miminko zatím není ☹

zerlinna
18. bře 2015

Znám paní, ta měla rohatou dělohu, podobnou té jakou mají ježčí samičky. Lékaři jí také říkali že nebude moci mít dítě, a nakonec se to povedlo. Z lékařů si udělala legraci a řekla jim že ježčí děloha má také dva rohy a ježci se rodí a jsou na zemi ještě déla než my lidé.
Radím, nezoufat , mít pozitivní myšlení a zkoušet, zkoušet, zkoušet.
Také stále dokola zkouším, zkouším, zkouším a snažím se myslet pozitivně.

smutnounka
19. bře 2015

Ze srdcovitou dělohuou jsem v klidu bez problemu jak počala tak i porodila 2 deti ;)

olgaaaa
28. dub 2015

Mám novy profil..toje supr @smoutnounka bohužel dva jsou dva do tretice to nedamm takze se pokusim si vyzadat operaci a prepaleni prepazky abych mela do budoucna az se snekym nekdy zas snazit budu klid..🙂

anup
29. dub 2015

Dnes jsem se vrátila z operace a srdcovou dělohu nemám a jsem moc ráda, příště to odstraní, doktoři se špatně domluvili, ale jinak vše je v pořádku. Teď ještě to mimčo.