Suché oči v těhotenství

emma96
31. kvě 2017

Ahoj, mám syndrom suchých očí kapu kapky (nyní hylo-gel), s přítelem by jsme chtěli miminko kvůli mým zdravotním problémům mi bylo doporučeno co nejdříve , ale od té doby co mi začaly , tak to blbnout oči mám strach. Nevím zda to může mít nějaký vliv těhotenství to , že mě třeba ty oči bolí, aby nějak nezatěžovalo i miminko? Dále užívám pravidelně kapky tak jestli by to vadilo? Taky mi ted do očí byli zavedeny ucpávky slzných cest a prý se sami do tří měsíců vstřebají , a prý jsou biokompatibilní... ale nevím myslíte , že oči jsou dostatačně daleko nebo mám třeba radši ty 3 měsíce počkat? Omlouvám se , zda je to blbý dotaz , ale bude to mé první dítě a nerada bych ,abyse kvůli tomu třeba potom nějak špatně vyvíjelo, přece jen léky v těhotenství moc doporučovány nejsou...🙂 Děkuji za všechny odpovědi 🙏

chocolady
3. čer 2017

Na oficialni strance pisou:
Who can use HYLO™Gel?

HYLO™Gel is suitable for all ages, for pregnant women and during lactation.

- takze bez obav. 🙂 Neskodi miminku ani v brisku, ani pri kojeni.. ;)

emma96
autor
5. čer 2017

Jéé tak děkuji 🙂 Ted už mě bude trápit jen ten špunt v slzných cestách , ale dnes mi říkala doktroka , že je to tak daleko , že je to ok 😉 Tak jí musím věřit , stejně uvidíme kdy se zadaří možná to zbytečně řeším dopředu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru