Těhotenství po augmentaci prsou, jak to je s kojením?

nonacek
29. pro 2014

holky,Když jsem si myslela že další Dítě už nechci (je to 2roky), sem podstoupila augmentaci prsou (zvětšeni prsou)
Nyní jsem tehotna.
A chci se zeptat . Jestli tu některá z vás podstoupila augmentaci...... jak je to z kojením miminka ......... ? (lékaře jsem se ptala a ten my řekl,že to většinou není problém),ale radši bych slyšela životní zkušenosti.
Děkuji za odpovědi❤💋❤

evaamy
29. pro 2014

Taky jsem po tom tady patrala, ale nic jsem se nedozvedela. ☹

nonacek
autor
29. pro 2014

@evaamy hm... to je škoda taky hledám odpovědi i jinde a nic.
A ty jsi po agmentaci?

evaamy
29. pro 2014

Jj, už 10 let. Byla jsem ve dvaceti🙂

nonacek
autor
29. pro 2014

@evaamy a deti už máš,nebo čekáš první?

nonacek
autor
29. pro 2014

@evaamy ale koukám,ze v únoru Budez rodit,tak stím Budez brzy Mít zkušenost ...😉😉😉

evaamy
29. pro 2014

Pak dám vedet🙂 ale už v pátém měsíci se mi na prsou udělalo hodně strii, protože ta kůže byla natáhla už o dvě čísla plastikou

bunicka
29. pro 2014

Kamaradka po augmentaci kojila bez problemu a druha ted ceka 2 dite,augmentaci ma 2 roky a tez se chysta kojit. 🙂

nonacek
autor
30. pro 2014

@evaamy no me z nulek udělali trojky, tak si myslím že se my udělají take strie😩,ale to teď neřešim ale spíše vzhled tech prsou potom

nonacek
autor
30. pro 2014

@bunicka a jak ty prsa vypadají po kojení?

bunicka
30. pro 2014

@nonacek Ta prvni je ma male,takze se vice mene nic nezmenilo. Jenom pry jsou vice prirozenejsi. A druha rodi v unoru a prsa se ji dost zvetsila,tak uvidi. 😉

bunicka
30. pro 2014

@nonacek A jinak ji dr.kojit urcite doporucoval,at se toho vubec neboji a koji podle potreby miminka 🙂

nonacek
autor
30. pro 2014

@bunicka moc ti děkuji , hodně si my pomohla ,,,díííky 😉💓💜💚💙💝💘💗💖💋

bunicka
30. pro 2014

@nonacek Není zač, já zase pátrám co a jak po plastice prsou. Kojila jsem 2 děti (První 8 měsíců,druhé 2 roky) Vždy jsem měla malé prsa,ale ted jsem úplná plošina,tak bych chtěla na augmentaci,ale bojím se. 😝 Určitě se pak kamarádky zeptám,co a jak s kojením a jak prsa vypadají u ní 😉 (má asi 350 ml)

nonacek
autor
30. pro 2014

@bunicka mam taky 350 ml. jestli potřebuješ něco vědět tak ti mužů lecost říct. Na tenhle témat..

nonacek
autor
30. pro 2014

@bunicka vůbec se neboj,Já se také bála,ale nic me po operaci nebolelo,servis na klinice úplně komfort .....
po propuštění mne nejvíce vadilo spaní na zádech jinak vůbec nic, fakt... A neumíš si možná ani představit ten moment když si po operaci a uvidíš svá nová Krásná prsa.... úžasný fakt to zato stoji..u mne v rodine to Máme ženský všechny a žádna netrpěla bolesti.....l
Byla tam semnou paní a ta si dávala liposukci byla cela v nějakém neoprenu po operaci a byla úplne bez bolesti.
Fakt se neboj😉
Řekla bych že po tomto zákroku je každá žena jak vyměněna! sebevedomejsi... a řekla bych i odvážnější😉 A nákup podprsenek po zákroku je úplná bomba😉😉😉

bunicka
30. pro 2014

@nonacek Super,děkuji moc,pak když tak písnu do Interní pošty 🙂

nonacek
autor
30. pro 2014

@bunicka okej kdykoliv,Budez potrebovat😉

blaka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klarusinecinka
24. únor 2015

Ahojky holky,já jsem po zvětšení něco málo přes rok a půl a nyní kojim dvojčátka 😉

socialm
30. dub 2015

@klarusinecinka ahoj, jak moc se ti prsa zmenila? Prodelala jsem augmentaci 5 let zpatky, mezi tim mi vaha stoupala a klesala ale zadne strie se neobjevili a prsa vypadaji porad ''jako nove'' 😉 Zajimalo by mne jak to vypada pri/po kojeni..

klarusinecinka
4. kvě 2015

@socialm ahoj,prsa se zvětšila když jsem kojila, ale strie se mi neudělaly a to jsem je měla jak melouny 😀 já jsem po zvětšení 3 roky. Bohužel už nekojim,ale i moje maminka měla u mě i u bráchy problémy,že měla málo mlíčka,takže já kojila plně 8 týdnu a pak už to holčičkam nestačilo ☹ teď mám prsa ještě o číslo větší,než před tehu,ale ještě nejsem na své původní váze a mám 7 kg navíc,takže to bude trochu i tím...

klarusinecinka
4. kvě 2015

@socialm ahoj,prsa se zvětšila když jsem kojila, ale strie se mi neudělaly a to jsem je měla jak melouny 😀 Bohužel už nekojim,ale i moje maminka měla u mě i u bráchy problémy,že měla málo mlíčka,takže já kojila plně 8 týdnu a pak už to holčičkam nestačilo ☹ teď mám prsa ještě o číslo větší,než před tehu,ale ještě nejsem na své původní váze a mám 7 kg navíc,takže to bude trochu i tím...

klarusinecinka
4. kvě 2015

Ted koukam,ze v prvnim prispevku mam chybu,melo tam byt,ze je mam 2,5 roku... 😀

socialm
4. kvě 2015

@klarusinecinka vubec neres, diky moc za odpoved

klarusinecinka
5. kvě 2015

@socialm nemáš zač a ať jste zdraví 🙂

blongelina81
24. čer 2015

mám po této operaci a kojím bez problémů... 😉

comadreja
13. říj 2015

Jak jste se rozkojila a co citlivost bradavek? Mám 6 let po augmentaci, první dceru předtím jsem kojila dva roky, teď jsem těhotna 20 tt, trochu se obávám, jelikož se mi vytratila citlivost bradavek (zato teď dost bolí). Tak přemýším, jestli to kojení vůbec ucítím a jestli to nebude na překážku přisátí mimča..Díky za zkušenosti
@blongelina81

xoriska
13. říj 2015

Otěhotněla jsem 1,5 roku po argumentaci a vůbec jsem nekojila, jelikož jsem neměla mléko, vždy jsem nekojila max. 10 ml a jedno prso mě hrozně bolelo,takže malá od narození na UM.

comadreja
13. říj 2015

@xoriska Ale myslíš, že to ovlivnila augmentace ?

blongelina81
14. říj 2015

dobrý den, já myslím, že to bude vpohodě, malá má 5měsíců a kojím stále. myslím, že kdyby jste v bradavkách stratila cit s přisátím mimča to nemá nic společného, max to neucítíte ale myslím, že až budete kojit citít to asi budete 🙂
no ze začátku to bylo docela nepříjemné ale ne bolestivé a už je to vpohodě, přeji hodně štěstí a hlavně žádný stres!!! 🙂