V 7tt doktor neviděl srdeční akci

ivanka12301
22. únor 2016

ahoj holčiny mám velký dotaz a zajimal by mě váš názor popřípadě jestli máte některá zkušenost ☹ moje ms se měla dostavit 23.12.2015 po tydnu vynechání pozitivní test na těhu ( bylo jich asi 15) po dalším týdnu návštěva u dr ten na uz ještě mimi neviděl. za další 2 tydny potvrzení těhu podle ms 7 tt. včera mě začlo tlačit celé bříško davala jsem vinu zácpě ale stejně jsem raději odjela na pohotovost v novém jičíně. tam se mě ujal pan doktor který se ani nezeptal v jakém jsem týdnu jen na poslední ms pak po 10 minutovém uz mi zdělil že nevidí srdeční akci miminka... ☹ do správy mi napsal že podle ms bych měla být 8 tt ale plod nemá srdeční akci a podle uz je plod 7+4 a že se jedná o zamlklý potrat a hned dnes ráno mě obědnal na revizi.. ☹ ( ale ja nešla..pořád doufám v chybu) udajně mě prej musí skontrolovat ještě druhý lékař pro potvrzení. mám děsný strach a nemužu tomu uvěřit jen mi nesedí podle mého dr sem byla 10.2.2016 7 tt čili bych ted dle ms měla byt 8+5 plod dle uz odpovídá 7+4 je možné že jsem mohla mit posunutou ovulku? a že plod je mladší čili srdičko nemusí být vidět? dočetla jsem se i že sou ženy které měli srdíčko až v 9 tt je to možné? máte prosím někdo zkušenost? doma mám už dvě zdravé děti a ted tomuhle prostě nemužu uvěřit zítra jdu na kontrolu ke svému dr chci aby mi to potvrdil i on ale ten stres je opravdu hrozny..:( budu ráda za každou odpověd..:(

ivanka12301
autor
22. únor 2016

ještě dodám že při potvrzení těhu v 7 tt dle ms o srdíčku nebyla ani řeč u mého dr

zandi
22. únor 2016

Me bylo srdicko potvrzeno az 7+6. Tak doktori jancili, protoze dle ms jsem mela byt uz o tyden dal...urco bych pockala, nejspis to dr.unahlil.

adau
22. únor 2016

Myslím, že jsi udělala dobře, že jsi odmítla. V těhu je možné všechno, a víc očí víc vidí. Srdéčko bývá znatelné kolem toho osmého týdne, takže plus mínus nějaký ten den......Zkrátka mi přijde brzo na závěry typu zamlklý potrat. Ale zkušenost nemám, tak budu držet pěsti 🙂

kristyn86
22. únor 2016

Mě taky hrozí zamlklý potrat, dle MS mám být v 7tt, dle UTZ jsem v 6tt (měla jsem rozházený cyklus po HA, tak si myslím, že ovulace byla prostě později) a stále bez srdeční akce. Ale Dr. mi ještě zkontrolovala hladinu Hcg, odběr jsem měla v pátek a další v neděli a zdvojnásobilo se to, tak zítra jdu ještě. Byla jsem na pohotovosti a doktorka říkala, že v 6tt už by měla být srdeční akce a druhá doktorka v neděli říkala, že nemusí. Co doktor, jiný názor, tak uvidím zítra jak dopadne další odběr krve a UTZ. Jinak mám docela křeče v podbřišku, takže vyhráno ještě taky nemám.

ivanka12301
autor
22. únor 2016

no ja taky brala asi 2 roky HA a hned po vysazeni jsem na poprvé otěhotněla...jen se mužu mohlit aby bylo vše v pořadku a važně nějaka chyba protože miminko si moc přejeme

zuzineckah
22. únor 2016

@ivanka12301 já brala HA 8 let a hned po vysazení jsem otěhotněla. Doma mi litá 3 letý naprosto zdravý raubíř a další je na cestě 🙂 Vyčkej na další vyšetření a zkus se nestresovat, i když chápu, že je to těžké. Ale zkus to. Miminku stres neprospívá. Držím pěsti 😉

hhranolka
22. únor 2016

já měla srdíčko až 9tt... takze zatím jeste klííííd!

ivanka12301
autor
22. únor 2016

@hhranolka děkuji ja v to mužu jen doufat že se srdičko ještě oběví..

ivanka12301
autor
22. únor 2016

@hhranolka a mužu se zeptat v 9tt byla tva první kontrola nebo tě taky hnali na revizi a tys chtěla počkat a spravilo se to

hhranolka
22. únor 2016

@ivanka12301 nene.. byla jsem urcite i v 7tt.. ale muj lekar z toho nic nedelal .. rikal, ze se srdicko obcas ukaze pozdji

ivanka12301
autor
22. únor 2016

tak kéž by to tak proběhlo i u mě..mužu važně jen doufat ale moc nadějí si nedávám ☹

hhranolka
22. únor 2016

a menzes jsi mela pravidelne?

ivanka12301
autor
22. únor 2016

brala jsem antikoncepci díky tomu jsem ji měla pravidelnou vždy 21 dni HA pak 7 dni pauza pak jsem ji vysadila takže nevim jestli se nemohlo stat že se mohla posunout a přijit dřív nebo později upřímně tomu moc nerozumím nikde jsem tomu moc nevěnovala pozornost až ted

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru