6měsíční syn mívá nafialovělé ručičky s červenými fleky

verulevrtule
20. bře 2017

Ahojky maminky. Mám takový dotaz, jestli má někdo zkušenost, v žádném případě neprosím o radu. Můj syn, šest a půl měsíce, mívá, hlavně po koupání nafialovělé ručičky s červenými fleky, až do oranžova, on narození. Doktorka o tom ví, ale říkala, že do roka se s tím stejně nedá nic dělat, nicméně, včera po papání jsem ho dala na bříško, a jak si na ručenkách ležel, tak to měl docela dlouho, no něž jsem ho oblékla, ručičky měly zase miminkovskou barvu. Chtěla jsem se zeptat, zda to máte taky někdo tak, nebo měli? Sama jsem zatížena kardio onemocněním, můj přítel mívá na rukou stejné fleky. A prosím, ušetřete mě soudění, že jsem krkavčí matka atd., přišla jsem v dobrém a ráda bych v dobrém i tento problém řešila. Děkuji 🙂

soyevita
20. bře 2017

@verulevrtule Zkušenost nemám,ale co vyšetření na kardiu?Normální mi to moc nepřijde.

verulevrtule
autor
20. bře 2017

@soyevita Doktorka nas nikam neposlala, na pristi kontrole na tom ale budu trvat, jako taky me to neprijde ok stav. Nema to sice porad, ale i tak

soyevita
20. bře 2017

@verulevrtule No tak to víš,že jo.Já šla třeba sama od sebe na neurologii.Nezdál se mi vývoj u 3dcery.Dr.shledala vše ok.Neurolog doporučil Vojtovku.Teď se 4 jsem šla kvůli pláči a spánku,už od mimi.Dr.jsem se zmiňovala a neřešila to.Na nic se sice nepřišlo,v květnu jdeme ještě na kontrolu.
Minimálně měla nabrat krev a na to kardio vás poslat.A sama se objednat nemůžeš?Myslím bez doporučení?

verulevrtule
autor
20. bře 2017

@soyevita Zkusit to muzu, ale v Ol je s tim trochu problem