Jaký krém je dobrý na opruzeniny?

zelenaesmolda
1. srp 2018

Dobre rano,
chtela bych slyset vase zkusenosti s kremama na opruzeniny?zatim jsem mela hipp a rossmann a bepanthen,vsechny v pohode.mala se neopruzuje,na noc pouzivam sudocrem.S cim jste byly spokojene vy?Je lepsi tuzsi krem nebo vic mastny?Diky vsem za rady 🙂

agneska7
1. srp 2018

@zelenaesmolda ja jsem pouzivala sudocream a kdyz byla hodne opruzena tak pytiol

kafr
1. srp 2018

Každý krém na něco jiného a na různé opruzeniny sedne každému taky něco jiného.
Mudr nám kdysi na zadek dala Imazol, Sudokrem mám taky. Když je to mokrá opruzenina tak na noc slabě máznu ten Imazol a do rána je pryč (pod krkem, když moc slintala, pod kolena, totéž u loktů- zpocené, zapařené) když má opruzená bříško, nemažu ničím, nechám ji nahatou a větrám a suším.
Na zadek Bepanthen a jen sem tam, taky ho používám na hodně vysušenou kůži.
Po koupání měsíčkovou Weledu, ale taky jen občas.
Většinou méně je více.

lioness34
1. srp 2018

Top je sudocream.

slunea
1. srp 2018

Ze začátku jsem jako prevenci mázla trochu bepanthenu, pak už nic. Když byl občas trochu zarudlý, tak jsem mázla sudocremem nebo weledou.

drdovi
1. srp 2018

Používám WELEDA MĚSÍČKOVÝ KOJENECKÝ KRÉM, složením je oproti ostatním šetrnější. Naštěstí naši malou opruzeniny moc netrápí, ale když se objeví nějaké podráždění, stačí máznout a je po všem 🙂

lilulilu
1. srp 2018

@zelenaesmolda U nas jednoznačně Imazol krempasta.

lenka_1986
1. srp 2018

@zelenaesmolda imazolna velke opruzeniny, jinak sudocrem. S bepanthenem jsem nebyla vubec spokojena, dcera se po nem hrozne opruzovala.

pavla555
1. srp 2018

@zelenaesmolda my pouzivame weledu a za nas super a ted mame i tubu Hippu a zda se byt taky dobrej

bayt
1. srp 2018

@zelenaesmolda Stadelmann (kupuju z devaterokviti). Mám srovnání s Weledou a Stadelmann je lepší, ale bohužel hůře dostupné (pouze online nákup, pokud se nepletu). Dokonce ten krém občas použiju sama na nějaký pupínek, sobě i malému, protože to rychle a pěkně vyhojí.

35_a_budu_mamka
1. srp 2018

@zelenaesmolda Za me jsou nejlepsi Zitenax, Sudocrem, Nivea S.O.S. a na vetsi opruzeniny Imazol.

35_a_budu_mamka
1. srp 2018

@35_a_budu_mamka Ten Nivea S.O.S. je mastnejsi a dobre se roztira.

sheala
1. srp 2018

Mám skvělou zkušenost s balzámem Babyphoria. Když se malá v těchhle vedrech zapařila na bocích, kde je na pleně suchý zip, stačilo máznout na noc a ráno nebylo po zarudnutí ani stopy. Navíc je organický a nádherně voní 🙂 Jinak používám jako prevenci a opruzeniny jsme zatím řešit nemusely.

zdenkarud
1. srp 2018

Já můžu taky dopručit Weledu kojenecký krém na opruzeniny. Přírodní a vždycky zabral.

zelenaesmolda
autor
1. srp 2018

A ta Weleda je tuzsi jako sudocrem nebo spis mastnejsi?Myslite,ze je dobre to kombinovat?Pres den mastnejsi krem a na noc sudocrem?Muze to kombinovani pomoct pri prevenci?

ivuska1986
1. srp 2018

@zelenaesmolda ahojky, ja od narozeni male pouzivala Rybilku neo a nikdy zadne opruzeniny nebyly, popravde fakt nevim, jak vypada opruzeny zadecek😇 sudocream pouzivam na potnicky, dcera je burtik a tady v tech vedrech je ma snad v kazdem spekacku😰

zelenaesmolda
autor
1. srp 2018

@ivuska1986 mala taky opruzena neni ale kamaradka me varovala,ze v tehle vedrech se muze zacit opruzovat a rada bych tomu predesla.sudocrem pouzivam nekdy i sama na sebe kdyz mam treba ekzem ale na potnicky to me nenapadlo 🙂

drdovi
2. srp 2018

Welda je hutnější, než bepanthen, hůře se roztírá, ale složením je daleko šetrnější. Pokud chcete používat něco jako prevenci kvůli pocení, ještě mě napadá pudr. Pořídila jsem si ho na doporučení, že se nám bude v létě hodit, ale malá se pod plenku moc nepotí, tak jsem zatím nemusela použit. Zkuste se poptat, třeba bude mít někdo s pudrem zkušenosti.

katka900
2. srp 2018

My máme klasický sudocrem a na cestu Olinku

zrzeckas
2. srp 2018

@zelenaesmolda ja nedam dopustit na sudocrem a dokonce tatka ho pouziva na rty (zimy (opary), suche a podobne) a to jen tak neco nevyzkousi, nepouziva. A ja ho mam vyzkouseny na bolavy, odreny nos a a do rana mi pomohl.... Takze za me jedine ten 😃😃 a nevim jak na malem baleni, ale na velkem je vypsane na co vse se da pouzit. A kdyz se mala oprudila, tak doktorka jmenovala, co vse muzu pouzit a sudocrem rekla jako prvni aniz by vedela, ze ho pouzivam.

zrzeckas
2. srp 2018

@drdovi me bylo recene, ze pudr se pouzuva na mast .... Natrit sudocremem, bepanthenem a pak zasypat. Jak to pouzivas ty?

zelenaesmolda
autor
2. srp 2018

@drdovi pudr co vim,se uz nedoporucuje,ze to deti vdechavaji

sija_8
16. srp 2018

Já používala rybilku neo a nebo kterém od Hippu a oba vždy pomohli, ale je fakt že malý mi nějak na opruzeniny netrpí vždy to měl jen maličko a do dvou dnů to bylo pryč.

zelenaesmolda
autor
16. srp 2018

Koupila jsem nakonec tu Weledu tak uvidime jaka bude,zatim se mi libi,krasne se roztira 🙂

kafr
16. srp 2018

@zelenaesmolda mi je líto, že jsem ji neměla hned od narození. Teď s ní zachraňují úplně strašný ekzém a po prvním namazání bomba 👍 zítra prikoupím ještě olej do vody.

lisianne
16. srp 2018

Sudocrem je no.1

pavla555
16. srp 2018

@kafr weleda je super ☺ pouzivam koupel, olejicek, kremy (na zadek, plet, zimni) a i zubni pasta je super a pristi rok vyzkousim i opalovak (ted mam zasobu☺) Nikdy jsme nemeli se zadeckem problem...

zelenaesmolda
autor
16. srp 2018

@lisianne sudocrem mam a pouzivam na noc 🙂

emilkamilka
20. zář 2018

těch kremu proti opruzeninám je hodně, jen tochce vybrat ten správný, musí se zkoušet, který vyhovuje hlavně miminku

emilkamilka
26. zář 2018

@pavla555 nevím zda jsem to pochopila správně, natíráš tím zadeček miminka?

pavla555
26. zář 2018

@emilkamilka ano zadecek 🙂 Je tokrém přímo na zadeček, ale máme i na pusinku (jeden na léto a jeden na zimu). A taky má weleda aspoň za mě nejlepší olejíček 🙂. Hipp není špatnej, ale ta weleda nám sedí víc 🙂.