Lavera a Weleda kondicionér na vlasy. Je jejich složení v pořádku?

Zodpovězené
8. bře 2019

Dobrý den,

s přírodní kosmetikou se teprve seznamuji, tak si nejsem moc jistá svým výběrem, a proto Vám moc děkuji za odpovědi na mé otázky.

Dlouho jsem mezi běžnými šampony hledala ten pravý, který by mi vyhovoval. Vlasy mám u hlavy mastnější, v délkách sušší. Odhodla jsem se a koupila šampon Weleda - Ovesný regenerační. Jsem z něj nadšená, celý den jsou vlasy suprové, jemné, necuchají se. Je to z hlediska složení správná volba? Chtěla bych si pořídit i kondicionér a nevím jestli od Weledy nebo Lavery - Basis Kondicionér Moisture & Care. Je složení v pořádku?

Moc děkuji

Dobrý den,

jsem moc ráda, že doporučené produkty zatím sedí a že jste se rozhodla pro změnu.🙂

Oba kondicionery jsou složením bezpečné. Mám vyzkoušené obě značky. Asi nejvíc mi vyhovoval ten od Lavera, Basis senzitiv, tedy by to měl být ten Vámi uvedený. Také se mi vlasy u hlavy rychleji mastí a v délkách jsou zase spíše suché. Nepoužívejte kondicioner jen ke kořínkům, ale pouze do délek. Lze sehnat i v DM: https://www.econea.cz/lavera-basis-sensitive-hy...


Přeji Vám krásný den.
Pavla