Léčba atopického ekzému kineziologií. Máte zkušenost?

pbauerova
25. únor 2009

Ahoj všem,
máte, prosím, někdo zkušenost s léčbou atopického ekzému pomoci kineziologické terapie?
Dnes jsem byla se svou patnáctiměsíční dcerou na prvním sezení a hned jsme našli jeden problém-zádrhel a to když jsme se v jejícch 11ti měsícíhc stěhovaly, pro malou to byl obrovský stres a šok, já byla hrozně překvapená jak na to ta kinezioložka přišla a vůbec celé to bylo dost zvláštní a intezivní. Máte některá také pozitivní zkušenost, jaké byli vaše zážitky a pocity, kolik sezení vám pomohlo? Petra

mkr
25. únor 2009

ahoj, nic o tom nevím, jak to zjistil?

pbauerova
autor
25. únor 2009

mkr, já pořádně nevím, Popíšu ti to úplně laicky, dotýká se tvých rukou na předloktí, konkrétně nějakých svalů a tvému mozku klade jednoduché otázky o současnosti i minulosti a podle reakcí těch svalů zjišťuje info a sjednává nápravu různými cvičeními a pomocí bachových kapek, což jsou prý vlasně homeopatika.
Ještě k tomu stěhování a proč to bylo tak intenzivní, mojí reakcí, když řekla, "Vy jste se přestěhovali." bylo, že se mi spustili proudy slz a začla jsem strašně plakat, nešlo to vůbec zastatvit, ještě teď, když na to myslím je mi do pláše a ona mi řekla ať to nedrdžím, že se musím vyplakat a uvolnit ty emoce hlavně to nepláču JÁ, to jsou slzy mojí dcery, její pláč a ona to uvolňuje skrze mě, já jsem tam jen jako prostředník...

mkr
25. únor 2009

nám se atop. ekzém objevil tak před čtvrt rokem, ale není to nic hrozného, tak dej pak vědět jak to vše dopadlo a jestli to malé pomohlo, ach jo má to skoro každé druhé mimčo kam se podívám 😠

pbauerova
autor
25. únor 2009

Jo je to hrozné, no ona slibovala, že tak po 3-4 sezeních bychom to měli vyřešit, tak, že to zmizí a prý jednou provždy 😉 a že je to velmi častý problém se kterým k ní klienti chodí. Atopíků mám ve svym oklolí taky hodně ☹

mkr
25. únor 2009

doopravdy to zmizí?kdyby to bylo tak jednoduchý tak by ho nikdo neměl ne?

pbauerova
autor
25. únor 2009

🙂 to nevim 🙂 , ale ekzém máme už asi půl roku a zkusím všecko!

pelmisek
26. únor 2009

Ono je spousta věcí v podstatě velmi jednoduchých jen si k nim najít cestu a zkusit je 🙂 Musím říct, že já jsem se začala teď kineziologií zabývat intenzivněji a je to opravdu úžasné co všechno se dá tzv.odblokovat. Začala jsem chodit na kinezku se svojí dcerou, která nechtěla jíst a ještě měla nějaké motorické problémy (cvičily jsme Vojtovku která nezabírala tak jak měla) a musím říct, že po pár sezeních je z ní úplně jiný človíček. Jedná se vlastně o uvolnění emocionálních stresů, které si sebou neseme a to, že jsi plakala je celkem běžné, pže ty emoce se prostě uvolnily. Nechci tady dělat přednášku, pže jsem s kinzekou teprve na začátku, ale je to fakt tak úžasný že se snažím to předávat dál. Zkuste si nají něco na netu třeba www.sebepoznani.cz.

pelmisek
26. únor 2009

koukám, že píšu jak debil - vypadávají mi písmenka asi bych to měla pořešit na kinezce 😀 přes ní se totiž dá řešit i dyslexie, disgrafie atd...............

pbauerova
autor
26. únor 2009

pelmísku, díky za pozitivní reakci 😉 , s gramatikou si hlavu nelam, stejně to nepoznám 😀

zevina
26. únor 2009

Pbauerova, i když kineziologie není všemocná, spoustu problémů dokáže vyřešit nebo alespoň zmírnit...
osobně s tím mám velice pozitivní zkušenosti a pokud by mé dítě mělo problém o kterém bych si myslela, že by mohla pomoct řešit kinezioložka, rozhodně bych neváhala 😉
držím palečky, ať se brzy dostaví výsledky 🙂

mosaika
25. dub 2021

@pbauerova Ahoj, prosím Tě ráda bych se zeptala jestli Vám to opravdu pomohlo a exém zmizel? Dílky za odpověd.