Léčba kvasinkové infekce, když jsem možná těhotná

milius
16. bře 2016

Máte někdo podobnou zkušenost? Mám kvasinkovou infekci, doktorka řekla přeléčit Gyno pevarylem. Jen jde o to, že se intenzivně snažíme o miminko, před týden jsem měla ovulaci. Test jsem si ještě nedělala, je brzo. Doktorce jsem řekla, že se snažíme, ona na to, že přeléčit by se to mělo, že na začátku těhotenství je to "vše nebo nic". Moje otázka zní, měla jste některá léčbu takto brzo po otěhotnění a embryo to zvládlo?
Díky za odpovědi

lukza
16. bře 2016

Já u prvního syna šla k dr. Ze mam kvasinky dostala jsem čipky a šla dom ale za 3 dny jsem zjistila že jsem tehotna čipky jsem okamžite vysadila.a volala dr.
Ono zase mit kvasinky a byt tehu a ne léčit není dobře pak se to rozloze dal a co potom

lukza
16. bře 2016

Mé naštěstí fakt stačila ta léčba 3 dny a mela jsem pokoj

milius
autor
16. bře 2016

@lukza díky za reakci 🙂 a po těch třech dnech sis dávala ještě třeba vagilact nebo nějaké laktobacily nebo už vůbec nic?

miia25
16. bře 2016

Já používám mastičku na kvasinky CANESTEN. Zrovna teď mám kvasinky, ale už jsem ve 24 tydnu.

lukza
16. bře 2016

@milius nene pak už nic a od te doby jsem neměla už nikdy kvasinky a je to už skoro 7 let vzdy sem na ne moc trpěla ale jak pak se srovnali hormony v tehu a porodem uplne vymyzeli.