Molusky v začátku

rajecka
30. srp 2018

Ahoj,

u dcery jsem objevila asi 4 malé vřídky, jelikož kamarádka celkem nedávno molusky řešila, tak jsem hned identifikovala, že to je ono. Když jsem si projela internet dozvěděla jsem se, jak urputná léčba to je a těch možností jak je řešit je strašné množství a každému pomohlo něco jiného. Největší strach mám z toho, aby to nechytla starší dcera, která má od října chodit se školkou na plavání a je pro nás moc důležité aby chodila, nejen kvůli tomu, že už je to zaplacené, ale protože se hodně bála vody a dlouho trvalo, než se odvážila a souhlasila, že to zkusí a teď už se dokonce těší..... Takže bych ráda pokusila těch molusek zbavit co nejdřív, dokud to ještě nemá rozlezlé. Nemáte prosím zkušenost, co by v tom raném stádiu bylo nejúčinnější? Nechtěla jsem jí to nechat strhávat od doktora, ale zase si říkám, když jich má zatím jenom pár, jestli by to nebyl nejlepší způsob jak zamezit šíření. Zatím jsem koupila hlívu na imunitu a kolonoidní stříbro ve spreji, co se doporučuje, ale mám strach, že než přijdeme na to, co zabírá, budou to mít obě a všude ☹

Moc děkuji za přečtění.

miovitost
30. srp 2018

@rajecka starší syn s tím měl hodně problémy, doktorka nám doporučila koupit v lékárně Molusk, je to taková vodička se štětečkem, každý den máznete a ona se jí postupně vypálí, nám to zabralo 🙂 ať jste brzo fit 🙂

kittyy17
30. srp 2018

Na kožním jsme dostali žíravinu, po čtrnácti dnech řevu při aplikaci se nic nestalo, akorát mu to škaredě zrudlo. Pak mu to na kožním seskrabli, vyrazily se nové. Pak naše nová dětská mu ty puchýřky nastipla kleštičkami, něčím zasypala, nalepila až do večera, a od té doby máme klid. Chodil celou dobu cca půl roku do školky, kdybych chodila do práce, tak paragraf na půl roku nedostanu... Mladší syn to nedostal, koupali se spolu ve vaně...