Pleťová kosmetika v těhotenství. Jakou používat?

finlay
20. led 2012

Ahoj maminky,
nemáte nějakou radu,jakou používat kosmetiku na pleť v těhotenství? Jsem v prvním trimestru
a nikdy jsem s tím neměla problém,ale teď se mi objevilo akné
na celé T-zóně a nemůžu se toho zbavit. Neměli byste nějakou radu?

majinka1981
20. led 2012

Já jsem osypaná ještě ve čtvrtým měsíci a nic nezabírá ☹ mám to i na zádech, prej budu mít nádherný miminko, tak nevím. 😀

salomee
20. led 2012

Já jsem měla problém s akné vždycky a těšila jsem se,že aspoň v těhotenství se to třeba srovná...a nic. Furt hrůza. Teď krátce zkouším vichy normaderm,ale nejsem už v pubertě, tak to asi bude chtít něco, co nejenom "vypálí" akné. Právě po tom normadermu to na některých místech docela pálí a stahuje...Příští týden jdu prvně v životě na kosmetiku, tak mi třeba aspoň poradí, jak o sebe pečovat a jakou pleť vlastně mám..krom toho, že nekvalitní 😎 .

salomee
20. led 2012

Dost jsem věřila konopné kosmetice cutis help,ale taky nic moc, a to jsem vydržela vzorně pravidelně používat celou řadu po hodně měsíců.

eicul82
20. led 2012

No já mám taky pocit, že by nepomohla ani svěcená voda..... ☹ Je to boj!

zdeniii
20. led 2012

@finlay joo to jsou hormony, vydrž vydrž ono se to zase zlepší uvidíš, někomu se plet zlepší někomu zhorší, to samé platí u vlasů... takže klííd 🙂

pismenka
20. led 2012

chodím ke kosmetičce 😀 lehnu si tam a je to pro mě i relax 😀 mě ted pleť zase vyschá ☹ neustále mažu

katerty
20. led 2012

já jsem teda měla pleť v těhotenství poprvé v životě báječnou, zato po porodu se zhoršila moc, takže Ty to asi budeš mít naopak 🙂 Jinak já jsem zkusila bio přírodní oleje od Saloos, mažu se tím už měsíc (i prcka atopika) a super! Lepší než krém za 400 Kč. Je to příroda a bio, tak nevím, jestli to zrovna Tobě pomůže, ale rozhodně to bude v Tvém stavu lepší, než chemie....

salomee
20. led 2012

Taky bych chtěla zažít, jaké to je, mít aspoň chvíli pěknou pleť.

finlay
autor
21. led 2012

Taky se právě chystám poprvé ke kosmetičce. Teď zrovna bojuju s chřipkou, tak doufám, že se tam co nejdřív dostanu. Doufám, že ta krása, co je mi teď ubrána, přejde aspoň na toho prcka 🙂

salomee
23. led 2012

Tak kosmetička padá... jsem na neschopence. Fakt nemůžu mít hezkou pleť ani chvilu. 🙂 Místo toho budu doma kynout.

silvapokorna
28. srp 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Mně se to upravilo asi do 1/2 roku od porodu samo. Ke kosmetičce jsem zašla pár krát, ale pomohlo to jenom na chvilku. Chce to čistit, ale zase ne moc a vydržet. Zkus taky Acnecolor z lékárny. Stará klasika. 😉

hyzeng
15. led 2015

Já používám přírodní kosmetiku. Bio kosmetika je lehká, neobsahuje žádné škodlivé látky a vyhovuje mi

guinea
15. led 2015

Holky, poradíte nějakou bio kosmetiku, resp. krém na vysušenou pleť? Ale hlavně bez parfemace!!! Už jsem si jich koupila několik, ale já ty vůně na sobě nesnesu, a na neparfemovanou a současně přírodní nemůžu nikde narazit. Dřív jsem měla pleť normální, teď jí mám vysušenou se šupinkama ☹

schwarzova4
6. únor 2015

@guinea Ahoj, já si teďka nakoupila v dmku od Alverde, měli tam i nějakou řadu sensitive, bez parfemace. Ale co jsem si ještě všimla, tak od Saloosu mají oleje a přípravky, které jsou neutrální vůněmi, tudíž by měli být bez parfemace. Já si teď taktéž pořídila Biokartité 100% bambucké máslo od Saloos, je bez parfemace a po prvním použití, hned včera, jsem měla ráno pleť jak prdelku 🙂 Mám právě hrozně moc suchou pleť a zároveň pupínky na čele a bradě, no jsou to i hormony. Ale právě chemická kosmetika mi nijak s pletí nic nedělá a mám toho mraky, tak jsem zkoušela nejdřív používat toho minimum, i tak to nebylo ono.Takže teď jsem najel na minimalistický systém a přírodu, tak uvidíme co mi to s pletí udělá 🙂 Koupila jsem si akorát od alverde dětské mýdlo s heřmánkem a pak nějaké růžové, hydrofilní odličovací olej od saloosu, pak to biokarité bambuck.máslo, růžovou vodu ve spreji jako tonikum a kokosový panenský olej. A nic víc používat zatím nebudu 🙂 určitě doporučuji ten saloos, má opravdu i neparfemované produkty 🙂

fillipepi
6. únor 2015

Z vlastní zkušenosti vím, že na těhotenské akné zabírá jenom čas. První čtyři měsíce jsem vypadala jako puberťačka, osypaná až na zádech, nepomohlo mi nic. To nejhorší jsem přeléčila TeaTree Oilem od Saloosu, aby se rychleji hojilo. Úderem pátého měsíce pleť vypnutá, bez pupínků, krásné vlasy. Takže doporučuji prostě zatnout zuby a čekat. Případně mám dobrou zkušenost s konopnou kosmetikou Cannaderm, ale ani ta mi v těhotenství výrazně nepomohla.

guinea
6. únor 2015

@schwarzova4 To jsem si nevšimla, že Alverde má i řadu sensitive, díky moc za tip, hned se tam vypravím! 🙂 Jinak ty oleje od Saloosu mi dřív voněly, ale teď nesnesu ani vůni citrusů, vůbec žádnou vůni. Dřív jsem ji skoro nevnímala, teď mi z ní natahuje 🙂 To bambucké máslo mám, to mi nevadí, ale zase je dost hutné a připadá mi, že se nevsakuje. Ještě jsem nepřišla na to, jak se jím natřít a pak fungovat, aniž bych zamastila vše v okruhu deseti metrů 😀

schwarzova4
8. únor 2015

@guinea Aha, tak to je na houby, no ale někomu prostě ty vůně vadí 🙂 😒 To se nedá nic dělat... No ona to přímo není řada sensitive, řekla bych, ale všimla jsem si tam pár takvých výrobků a co jsem čuchala tak bez vůně 😀 to bambucký je takový hutnější no, to je fakt, já se sním patlám na noc, tak mi to nějak nevadí 🙂 jinak na den se mažu kokosovým olejem, ale ten voní no, ale zase je to fakt 100% přírodní produkt, a tím se mažu tak, že si opláchnu obličej a neutřu ho, jen ho nechám malinko zaschnout a pak se máznu tím olejem a ono se to krásně vstřebá, tak možná zkusit to tak i stím bambuckým máslem 😉 já to teda nezkoušela, ale asi to taky zkusím dneska 😀

guinea
8. únor 2015

@schwarzova4 Bio kokosový olej z DM mám také (a zvlášní, u něj mi vůně nevadí), ale taky mi vadila ta mastnota. Zkusím to jak píšeš - na navlhčenou pleť, to mně nenapadlo 🙂

schwarzova4
9. únor 2015

@guinea Já bych ho snědla ten je 😀 no jako opravdu na navlhčenpu pleť, když si ho vmasíruju, tak o něm za pár minutek nevím 😉 teď jsem to zkusila nedávno takto poprvé a super, jen to chce s ním nepřehánět, dát si tak akorát 🙂 zkus a uvidíš 🙂

weweruschka
15. dub 2015

Řada tea tree od Oriflame, a nebo řada pure skin od Oriflame, kdyžtak mi pisněte do zpráv a mohu Vám poradit více.

koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru