Těhu a kvasinky a podobné neplechy, jak se jich zbavit?

romancam
24. lis 2014

Ahoj, už nevím kam se obrátit. Jsem ve 24.tt a už skoro dva měsíce léčíme kvasinky a nebo jiné. Jsem už z toho nešťastná, protože čípky, masti, globule mají účinek jen v ty dny, kdy je beru, jakmile léčba skončí, hned druhý den pálení..Mudr. mi vždy doporučí nějakou léčbu a po ní udržovací toho prostředí, ale to si ani nestihnu dát, neboť to prostě vyléčené není.

Nemáte někdo tip, jak se toho zbavit, nebo předejít, nebo co...Jinak proti-kvasinkovou dietu už mám taky nastudovanou...

Díky

katyxq
24. lis 2014

Úprava stravy a vybodnout se na ty léky! S nimi se motáš v cyklu. Bez toho se obvykle dlouhodobě kvasinek nezbavíš, doporučuju poslední článek od @kam.zyk 😉

cernoskaa
24. lis 2014

A máš pohlavní styk ? Partner muže byt přenašeč a pokaždé když se toho zbavis muže to na tebe o pět přenést jestli ano musí se i on prelecit 🙂

alyssa18
24. lis 2014

No, já jsem na tohle před těhotenstvím hodně trpěla a v těhotenství už mi 2x pomohla "obyčejná" probiotika a na potírání kokosový olej, který pomáhá od svědění. Můžeš zkusit. 🙂

vercaci
25. led 2015

prosím kde seženu kokosový olej? jsem už z kvasinek nešťastná a tohle jsem ještě nezkusila, tak bych do toho šla. Pokud jsem tedy správně pochopila, že se může používat v těhotenství (15tt). děkuji za rady 🙂

p3tulkaa
25. led 2015

@romancam já bohužel nebudu moc pozitivní, mám tenhle problém od 5. měsíce po ATB a mám to přesně jako ty, po globulích v ten den a po něm OK, na večer už opět svědění a takhle stále pokračuji, mně nepomáhá nic, ani ten kokosový olej :-/

romancam
autor
25. led 2015

No, teď už nemám kvasinky, ale laktobacilózu..dostala jsem antibiotika ústně a vyplachování jedlou sodou..výplachy musím dělat obden, jinak jsem na stejném pálení jako předtím, tak vůbec nevím, co to je za potvory, ale Mudr. na mě už vyzkoušela kde co a řekla, že už neví, takže vyplachuji roztokem jedlé sody, nesexuji a to jsme ani nedělali a každý den se modlím, aby mě nic nepálilo, protože několik měsíců už je vážně na budku ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru