Železo GlobiFer v těhotenství

ajaz
21. zář 2018

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli máte některá zkušenost s železem s názvem GlobiFer forte? Doporučila mi ho moje lékařka, protože mám velmi málo železa. Měla by to být nějaká novinka, přírodní železo, které nedělá zácpu a nebývá po něm zle. Děkuju za každou radu

hankaros
21. zář 2018

@ajaz ano, mam, velmi dobrou. V prvnim tehotenstvi jsem chvili brala standartne predepisovany sorbifer durules, ale zpusoboval mi zacpu. Ted ve druhem mi doktorka nabidla Globifer, ktery obsahuje hemove vazane zelezo (jako je napriklad v červeném mase), ktere je metabolizovano jinak nez zelezo nehemove. A proto nema ty nežádoucí účinky jako je zacpa a je je telem mnohem lepe vyuzite. Nehradi ho ale pojistovna, 40 tobolek stoji kolem 500. Ja jsem do sebe teda investovala...

patmouse
21. zář 2018

Ja brala pri obou tehotenstvich sorbifer a se zacpou teda problem nebyl ani mi nebylo zle 😉 V tomhle tehu mi taky doporucovala globifer,ale vzhledem k tomu,ze jsem mela doma jeste jedno cele nenacate baleni sorbiferu,tak beru zase ten. Jinak bych asi taky zkusila tu novinku... kazdopadne ja ani se sorbiferem nemam problem.

petulaho
21. zář 2018

Taky beru skoro celé těhotenství a moc mi pomáhá! Doporucuji

modejkun
23. zář 2018

Taky mam ted globifer a musim rict, ze super. V minulem tehotenstvi jsem mela klasicky sorbifer a delal mi hrozne zle. Tohle bez problemu🙂

ajaz
autor
24. zář 2018

Moc díky, tak ja to také zkusím, pokud je to bez obtíží, tak nebudu koukat na cenu. Ještě jednou děkuju všem 😊

jancabr
24. zář 2018

ano, Globifer forte je super. Ta investice se vyplatí (500 Kč / 40 tablet). Také mi po prvních krevních testech v těhotenství zjistili nižší železo. To syntetické Sorbifer Durules na předpis bylo hrůza. Globifer opravdu zabírá a hlavně ti po něm nebude špatně a tělu bude jen a jen pomáhat 🙂

mondelezzz
22. říj 2018

Globifer mohu jenom doporučit. Moje zkušenost je pozitivní, žádná zácpa, není mi blbě od žaludku. Jsem ráda, že mi ho moje doktorka nabídla.

malabobina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malabobina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malabobina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru