Botičky pro drobné dětičky. Vydrží sandálky i na léto?

veronikaka
31. led 2012

Malá mi začala před 14-ti dny chodit a tak jsem vyrazila na nákup botiček. Když jsem viděla ty ceny, tak jsem myslela, že mě omejou - to jsou pálky .... Rozhodla jsem se, že zimní boty nebudou. Koupím jí potom jarní. Co ale řeším, tak to jsou botičky na doma. Nejprve jsem jí koupila obyč bačkůrky, ale asi to vypadá, že ty nejsou moc vhodný. Moc se mi líbí sandálky a říkala jsem si, jestli by jí mohly vydržet i na léto. Malá je drobná a já s manželem taktéž. Co si to tom myslíte? Jakým způsobem jste řešili domácí obuv a venkovní pro děti, který začaly chodit v zimě? Děkuji za odpovědi.

katchi
31. led 2012

Doma prcek chodi bud v kozenych capackach nebo v sandalkach Elephanten. Zacal chodit v prosinci, koupila jsem na ven zimni boty uvnitr se 100% ovci vlnou. Az se otepli, bude mit na ven celorocni kozene a na leto jeste sandalky.

mavanka
31. led 2012

Sandálky na chození doma jsou fajn, dokonce se i doporučují, že hezky drží kotník, no cena je vyšší, než u bačkůrek, ale pro takhle malou nožku jsem je kupovala taky....
Sice nevím, jak u jiných dětí, ale vzhedem k tomu, že je leden, bych moc nepočítala, že jí vydrží i na léto, třeba jo a budeeš příjemně překvapená 🙂
Dcera začala chodit v březnu a na ven jsem kupovala celoroční capáčky.