Teplé, kvalitní, dámské, zimní boty

marmelada01
20. lis 2017

🙂 Zima se už zase blíží....Nevím jak vy, ale já trpím na ustavičně STUDENÉ NOHY a ruce a aby mi nožky při kočárkování a nošení mé princezny venku nemrzly, sháním nějaké opravdu TEPLÉ, KVALITNÍ zimní boty - spíš sportovní než elegantní. Klidně si připlatím, pokud mi vydrží třeba 5 let....🙂 Budu ráda za jakékoliv Vaše tipi a názory. Děkuji moc předem.

marus89
20. lis 2017

já jsem už 3. zimu spokojená se značkou SOREL, velmi kvalitní a hodně teplé. Cena vyšší ale vyplatí se.

marmelada01
autor
20. lis 2017

@marus89 Právě že tato značka mě taky zaujala...Konkrétně tyty....ale ta cena je dost mazac 🙂

swetlusska
21. lis 2017

Ty jsou super! Já taky sháním věčně a marně boty, mám problém s půl číslem a ještě úzkou nohu. Všude mají samý umělý, klouzavý podrážky, podpatky......

elena887
21. lis 2017
Uživatel elena887 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elena887.

Koukněte na portál Plná peněženka.. mají tam spoustu eshopů s botama a když přes ní nakoupíte, tak vám část peněz vrátí zpět 🙂 Třeba tam najdete takové jaké hledáte i za dobrou cenu 🙂

stroble
4. pro 2017

Ty sorely vypaodají skvěle! Našla jsem pár modelů tady https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine/sneh... Za kolik jsi je koupila? Nejsou úplně nejlevnější, ale vypadají dost dobře a celkem i teple. Fak jsem strašně citlivá na zimu od nohou, tak opravdu chci boty, aby mě zahřály.

marmelada01
autor
4. pro 2017

@stroble ...Ahoj 🙂 Mám objednané nakonec tyto https://www.spartoo.cz/Sorel-1964-PAC-2-x362490... ..taky na to dost trpím, tak jsem zvědavá...ale četla jsem o nich samou chválu a mají být opravdu telpé, tak to bude snad dobrá investice🙂

stroble
4. pro 2017

Víc se mi líbí ta velbloudí hnědá, ale vypadají super 🙂 Asi taky budu objednávat, nohy mi dnes mrznou!!!

marmelada01
autor
4. pro 2017

@stroble . Ta barva je super, ale ty černé se mi víc hodí k bundám... 🙂 Já jen doufám, že bude ok velikost..oni některý ty Sorely jsou jinak číslovaný a na Spartoo je napsaný, jeslti se má objednat původní, menší, nebo větší velikost...tak snad mi budou 🙂 Ty nohy a ruce v zimě jsou fakt děs..:-/

lilulilu
6. pro 2017

@marmelada01
@marus89
Dobrý den ženy,
hledám opravdu teplé boty (je mi také pořád zima na nohy i na ruce) a narazila jsem na tuto vaši diskuzi. Chci se prosím zeptat: to černé okolo boty, které postovala marus89 a u bot, které nakonec objednala marmelada01 je guma? Nejsem schopná to nějak pochopit. Děkuji za vaše odpovědi!

marmelada01
autor
6. pro 2017

@lilulilu Vítej v klubu 🙂 ještě mi nepřišly ale předpokládám, že to bude guma....

marmelada01
autor
8. pro 2017

Holky tak botky přišly! Jsou super ! akorát malé ☹ Takže vracím t a objednávám tu velbloudí hnědou, páč ty černé už větší nemají.... Ale vypadají fakt kvalitně a teplé jsou taky! kdyby ste náhodou někdo chtěl tyto, můžu poskytnout. Vracet je budu asi až v pondělí.
jsou to tyto:
https://www.spartoo.cz/Sorel-1964-PAC-2-x362490...

lilulilu
8. pro 2017

@marmelada01
Tak to je škoda :( Ještě se zeptám, myslíte tedy, že velikosti úplně nesedí? Když nosím 38, mám raději koupit 39? Vy nosíte 36 standardně?

marmelada01
autor
10. pro 2017

@lilulilu Standardně mám 39 a tyto jsem si ted objednala 40. 🙂 Takže jeslti máš 38 tak bych šla do 39. - ty co mám ted ještě doma jsou právě 39 🙂 jinak ale asi ne všechny typy bot SOREL jsou takto číslovaný....u některých by asi seděla původní velikost....

silvkar
14. pro 2017
Uživatel silvkar je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvkar.

Holky pokud ještě nějaká hledáte dobré zimní boty, tak jsem narazila na moc pěkné. Jsou to klasické ruské válenky: http://moveup-fashion.cz/cs/35-kozacky Vypadají moc pěkné a úžasně hřejou. Oni vědí, proč to na tom severu nosí :D

pavlinapokl
15. pro 2017

Kupovala jsem si boty na platformě v hmku a vevnitř mají kožíšek a jsou opravdu teplé a příjemné...🙂