Bolest tváře, hlavy, ucha, za okem. Může to být ze zubů?

17. led 2019
Dobrý den,

již delší dobu, cca půl roku, se potýkám s problémy s hlavou. Jsou to jednostranné bolesti hlavy, tváře, krku. Byla jsem na neurologii, orl, u stomatologa ...
Krom blokády krční páteře nebylo nic nalezeno.

Teď k dotazu: Na té bolavé straně mi byly odstraněny zuby 8čky, ta spodní měla zahnutý kořen ústící k mand. kanálku, pan zubař myslel, že by ty problémy mohla způsobovat ona. Bohužel i po vytržení bez efektu. 😃 Nicméně mi na téže straně léčil 6. zub dole, už je umrtven, kanálky vyplněny, ale stále je citlivý na poklep.
Bolí mne stále půlka tváře, půlka hlavy, prostor před uchem, za okem. Je to taková tupá bolest, neberu si na ni prášky, ale je stále trvající. Může to mít ještě spojitost s těmi zuby? Nebo krční páteří? Anebo jde o čelistní kloub? Jsem objednaná k vyšetření skloubení kloubu čelisti, ale až na březen.
Bojím se zánětu kosti nebo něčeho horšího, když už se to tak dlouho táhne.

Děkuji moc za pomoc.
Dobrý den,

pokud jsou všechny zuby bez kazu a řádně přeléčeny, a pokud nemáte ani žádný jiný nález (cysta) asi bych pomýšlela na onemocnění čelistního kloubu. Pokud by ani tam nenašli příčinu, zkuste navštívit znovu neurologa s výsledky od ostatních specialistů, popřípadě zvažte názor a konzultaci jiného neurologa - ať vidíte i další pohled na Váš problém.

Snad se příčina brzy najde.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli