Bolest zubů při kojení, poraďte

1992erika
15. srp 2015

Potřebovala bych poradit co na bolest zubu pri kojeni. Už nekolikatej den trpím na bolest zubu ale dneska už je to extremni bolest, už se to neda vydržet. Zubarce budu volat až v pondělí , snad to do té doby vydržím. Prosim, nemáte někdo nějakej dobrej osvedcenej recept na tu bolest ale kojim, takže se nechci cpát paralenama atd.. Budu rada za každou radu, predem dekuju.

anehap
15. srp 2015

Ibalgin 200 muzes, schvalila mi to i dr..a pisou i na krabicce, ze se smi pri kojeni😉 Jasne, ze si jich nemuzes vzit 10....Mne na migreny nic jineho nezabira, tak jsem taky obcas brala-i pri kojeni😉 At je ti lip🙂

petrinda
15. srp 2015

Ibalgin při kojení krátkodobě zcela bez problémů - ale pozor na poddávkování, jedna dávka alespoň 400mg, klidně krátkodobě po 4-6 hodinách. Ibuprofen obecně vadil mimču v bříšku, nyní již ne.

zo_ja
15. srp 2015

Řebíček rozkousat u zubu a nechat tam.
Pokud tam začne tepat, přijde teplota, tak je to asi zánět a neotálet. Jestli má zubařka nějaký čas pro akutní případy, tak tam možná rovnou naklusej, často mívají na to vyhrazenou půlhod před zač. ordinační doby. Jinak leda chladit - gelový polštářek z lékarny dát do mrazáku, vydrží docela dlouho. Neřeši to ale problém, jen může pomoct přežit. Jako desinfekce ještě vypláchnout alkoholem, nejlíp slivovicí.

1992erika
autor
15. srp 2015

Děkuji, vyzkouším ten řebicek a kdyz nepomůže tak půjdu do toho ibalginu. Musím vydržet vikend a v pondělí hned volám doktorce snad na me bude mít čas, má často dost narváno.

hanka_12345
25. zář 2021

@1992erika tohle absolutne nechapu...pokud ma clovek opravdu velmi akutni problem, tzn.ze nemuze vydrzet...mel by byt prijat okamzite. Ja jednou cekala 4 dny nez si milostive dr nasla 20min ....a kor kdyz tam pak clovek necha 15 stovek..... jako ze to neni osetreni uplne gratis.
jsem myslela ze skapu...

pexi
Autor odpověď smazal
Zobraz
ajja87
25. zář 2021

@pexi příspěvek je 6 let starý, to už předpokládám paní nekoji a doufejme, že i ty zuby ji přestaly bolet 😁

pexi
25. zář 2021

@ajja87 🤣 nevšimla jsem si