Nosítko pro mimi, jak a podle čeho vybírat?

sarice24
22. kvě 2017

Ahoj holky,mela bych dotazek. Chtela bych malého zacit nosit v satku a vůbec se v tom nevyznam 🙂 myslite, ze by jste mi mohli poradit... jak a podle ceho vybirat ??? Vyhlidla jsem si satkove nositko, ale nevim, jestli je to to spravne do ceho dat necele 2 mesicni miminko. Rikam si ,ze by to bylo lepsi,nez v lete chodit cela ovazana satkem a parit se spolecne s malym.

lovely_creature
22. kvě 2017

Jaké jsi si vyhládla ? Některé jsou i pro nedonošené jiné až pro starší....
Jinak najdi si skupinu :
https://www.facebook.com/groups/519840121418990...
Nosíme děti

Tam máš i bazar dle vhodnnosti podle věku. Mě tam hodně poradili.

lucie_j
22. kvě 2017

Určitě raději ergonomické nosítko než šátkové, je pohodnější pro dítě a nosič unese i těžší dítko. Máme české Kibi, vydrží až do 3 let, když se jde na výlet a dítě už bolí nožičky, odnosili jsme malého už několik dovolených na horách, je super. Pořizovali jsme v 5 měsících, po tom, co už byl v šátku těžký.

lovely_creature
22. kvě 2017

@lucie_j Kibi je až myslím od 5 měsíců to bude konec srpna než by @sarice24 mohla nosit. A rostoucí nosítka musímít novorozeneckou vložku, což pro letní měsíce taky není výhra.
Kvalitní novorozenecké se dá lehce prodat dál a až je větší tak koupit nějkaý nosítko

meta123456789
23. kvě 2017

Já měla Manducu, ale používala jsem tak od 4.měsíce jen na chvilku, na delší nošení tak od půl roku. Manduca má sice novorozeneckou vložku, ale nějak jsem si neuměla předtsavit tam to miminko soukat :(