Odebrání vejcovodu - zánět a antibiotika

petikk
5. únor 2018

Ahoj,jsem skoro 4 tyden po odebrani leveho vejcovodu kvuli mimodelozniho tehotenstvi.Dostala jsem propousteci zpravu a az s ni jsem mela jit na kontrolu ke svemu ambulant gynekologovi,takze prvni kontrola ultrazvukem mi byla udelana 3tydny po operaci.Bohuzel pri kontrole mi muj lekar zjistil,ze tam je nejaka volna tekutina a tim padem vetsi zanet..dostala jsem antibiotika Amoksiklav 625 mg uzivam 3x denne po 8hod.Zacala jsem uzivat ve ct. od patku mi zacala bolest v levem boku hlavne pri chuzi a chozeni ma wc v klidu to citim take,ale mene...je pondeli,takze beru 5den a stale boli mam si tuto bolest pojit k zabiranim antibiotik nebo mam bezet na pohotovost?Muj lekar je bohuzel v nemocnici a neordinuje,ale sestricka mi telefon vzala a rekla mi,ze by bolest mohla byt prave kvuli tomu,ze se zanet hoji a mam si vzit na bolest paralen nebo nejaky tmici lek a pokud by se nedalo vydrzet mam ject na pohotovost,ale kdy poznam,ze mam ject vydrzet se to da i bez tlumocich leku jem je to unavujici a neprijemne...ja se jen bojim abych neco nezanedbala a zda opravdu lecba zanetu muze bolet.Pred uzivanim antibiotik zadna bolest nebyla.Dekuji Petra K