Vrtání zubu s velikým kazem, bolelo to?

lucikakajikk
20. dub 2016

Holky dnes si říkám, že půjdu k zubaři mám kaz na dvojce,který je na kanály s dr. mám domluvené že tam můžu přijíd kdykoli kvůlu mému velikému strachu,ale prostě se děsně bojím....mám strach z toho ,že mě zákrok bude bolet i přez injekci naposled,když mi vrtala dva zuby a to byly kazy taky hluboke,tak mě to bolelo i přez tři injekce,ale je fakt že ona mi dává tu pro kardiaky...takže nějaká slabší, hrozně se bojím, že ta silná na mě bude mít nějakou alergickou reakci a prostě mi vadí jak je to půl dne mrtvé tyto odezní do hodinky...jinak nikdy jsem žádnou alergickou reakci neměla,ale prostě to pořád na mé všude vyjíždí jaká jsou rizika atd...nejhorší je , že zub mě na sladké a slané bolí, že bych vyskočila do stropu,ale hrozně se bojím:,(( ostatně jako většina nejde mi to odbourat...napište mi prosím vás komu vrtali hluboký kaz na kanály z kterého trhali nerv a jestli to bolelo...děkuju ( zuby mám zničené z těhu za 9 měsíců se mi udělalo 5 kazů:(

suzina08
21. dub 2016

Jestli se tolik bojíš, nech si to opíchnout. Já jsem po chirurgické extrakci všech čtyř modráků a kromě tlaku jsem tedy necítila nic. Chápu, že ti vadí pocit po té lokálce, ale lepší být půl dne umrtvená, než cítit vrtání v kanálcích 😉 Poraď se svým obvoďákem, jestli můžeš dostat silnější injekci a pokud nehrozí alergie, nech si prostě dát silnější, když to přes slabší cítíš 😉