Zubna dvojkorunka

molly46
3. čer 2019

Dobry den,prosim vas vedel by mi niekto poradit...uz 6 rokov zijem a pracujem v CZ,v listopadu 2016 mi bola robena keramicka dvojkorunka na horne zuby-23,24...jeden zub mam iba zbruseny a na druhom mi bol dany titanovy cap,dvojkorunka je spojena a bola mi nasadena 15.11.2016,asi pi dvoch tyzdnoch sa mi odlepila,tak mi bola nalepena znova,to sa opakovalo este 4 krat,zubar mi povedal,ze to este nebola nalepena na pevno,ze mi ju uz teda nalepi na pevno,to mi vydrzalo asi dva mesiace a znova sa mi odlepila,tak mi ju znova nalepil.Vydrzalo mi to zhruba 1,5 roka,tak sa mi znova odlepila,zubar mi ju znova nalepil a povedal,ze ta korunka bolo iba docasne riesenie,kym ten zub s tym capom bol v poriadku a ze uz nie je,na tom zube som mala vytiahnuty nerv a vyplnene kanaliky este na SK,zubar,ktory mi robil korunky mi ho nikdy neliecil a pri prehliadke mi ani nebolo povedane,ze nie je ten zub v poriadku,.Tak mi tie korunky znova nalepil,vydrzalo mi to mesiac a vypadlo mi to aj s tym titanovym capom,myslela som si,ze ten zub bude musiet ist cely von,no pan zuba mi to znova nalepil aj s tym capom,tentokrat pouzil anglicky cement,predtym neviem...vydrzalo mi to 4 dni a cele sa mi to znova odlepilo,este sa mi aj zlomil ten zub,,kde som mala ten titanovy cap,ten mi vypadol tiez,uz mam toho plne zuby,od zaciatku to nedrzi ako ma a zubar mi stale tvrdi,ze to bolo urobene dobre.Mozem to dat este reklamovat,ak ano ako mam postupovat,dala som za tie korunky 8000korun a to je pre mna dost penazi,,zubar mi tvrdi,ze teraz je potrebne urobit mostik...tak tie korunky mam teda hodit do kosa ci ako...mozem ziadat vratenie penazi ..uz naozaj neviem co robit...zhanam ineho zubara,bohuzial je to tazke,nikto nechce brat novych pacientov.dostnalepi nanebola balepena ba pevno,ze mu ju teda uz tak nalepi.Asi po d