Zubní kaz u 21měsíčního dítka

geilinka
28. bře 2018

Ahoj maminy. Resila jste nektera kaz na zoubku u 21m ditka?
Vsimla jsem si kyseleho zapachu z pusy a nasla maly kaz. Zuby mu cistim ma detskou zendium pastu. Zatim pracujeme na otvirani pusy obavam se ze spolupracovat nebude. Jak se tohle resi? Zubni budu volat zitra.

barbara04
28. bře 2018

syn ma kazy 3. cistime peclive, pokud neboli neresim, obavam se ze ten stres by nasledne znsmenal hruzu ze zubare ( jo jsou mu 3,5 kazy ma uz pres rok, sladke ji s mirou)....a opravdu neni ten typ co bude statecne drzet, je to citlivka a hysterka k tomu. No a ´ taky mam od kamaradky zkusenost ze vyvrtane zuby u syna chytil zanet - ze 4 zubu 3....takze tak no... da se resit rajskym plynem - drahe, dlouhe cekaci doby...

geilinka
autor
29. bře 2018

My cistime taky na noc uz ma neslazeny caj sladke omezene ☹

lajla
11. črc 2018

az zacne bolet bude to horsi a vrtani opravdu bolet bude...a muze dojit az prozrani zubu do dasne a abscesu. nechat kaz ladem je pro me nezodpovednost..krom toho kaz se prenasi na dalsi zuby
jako laik verim ze 100%nepoznate zda to je ci neni kaz..muze to byt i vetsi pigmentace
k zubari

ppavlusa
29. dub 2019

Ahoj. Ja si dnes všimla kazu na přední vrchní jedničce. Zoubky čistíme pravidelně, sladké moc nemá. Sem z toho celkem nesvá. Syn ma 23 měsíců. Četla jsem ze se kazy potírají Elmex geelem aby se kaz nedělal dal...ale četla jsem že je to pro děti od 6ti let.
Máte s tim někdo zkušenosti?