Aké vyšetrenia sa robí na príjme v pôrodnici?

tracy86
27. srp 2013

Zajtra budem 3dni po TP a nastupujem do nemocnice, a chcela by som vediet co sa roby na prijme vysetrenia (ci treba ist na lacno alebo brat ranny moc) a co sa pytaju. Ja som este zatial v nemocnici nebola tak neviem ako to funguje. Rodit budem v Novych Zamkoch. Dakujem za vsetky odpovede.

lucieandrlova
28. srp 2013

Na lačno bych nedoporučovala, protože před porodem se už nenajíte... Já jsem nastoupila v 10 hod. a řekli, že se otevírám a tak už mi nechtěli dát jídlo kvůli porodu. Nakonec jsem odrodila až v 1:34 hod. další den, takže jsem si vyškemrala aspoň rohlík. Vyšetření jako při kontrolách. Váha, moč, vyšetření gynekologem a monitor. Ověřují různé alergie na léky a zdravotní stav, aby věděli, s čím počítat. Kontrola dle těhotenské průkazky. Pak jsem šla na pokoj a tam nás daly na monitor.

antarres
28. srp 2013

při obou příjmech mi před tím praskla voda, takže to byl vždy nepřipravený náhlý odjezd do porodnice. Moč až na místě(přijali mě po půlnoci), zjištění alergií na léky, zdravotní stav, klystýr,pak jsem byla na monitoru, jíst jsem mohla sem tam piškot. Držím palce, myslím, že příjem není řádná hrůza. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru