Používáme cookies. Více informací zde. OK

Antikoncepce Depo Provera - za jak dlouho zabere a kam se píchá?

nikynikol25
6. srp 2019
Ahojky holky dnes jsem si nechala píchnout depo proveru.Chci to zkusit co to udělá.Mam měsíc a 1 den po porodu a už jen spinim,doktorka dneska řekla že to vypadá že se chystá ms a pychla my injekci.Dala my to do břicha,ale všude jsem četla že se dává jinam a ne do břicha.Vubec nevim to aby zabrala rychleji???Všude čtu úplně něco jiného,jednou že zabere hned a jednou že až po 5-7 dnech.Uzibate ji některá děkuji.
bucifalek_just
6. srp 2019

@nikynikol25 Píchá se do břicha, může i do zadku. A jak to zabere je u každé ženy individuální, ještě ke všemu, když jste měsíc po porodu. 😊

floruska
6. srp 2019

@nikynikol25 mě ji pichaji do zadku,bývá mi pak pár dní zle,a byla jsem upozorněna že jsou i lepší typy antikoncepce tak zvažuji náplasti

nikynikol25
autor
6. srp 2019

@bucifalek_just no měsíc a teď dva dny ale prý ms se chystá proto my to pychla už ted.Tak to už bych otěhotnět tedy neměla,nebo ano??

nikynikol25
autor
6. srp 2019

@floruska mě teda po ní nic není,rychlá my ji odpoledne a všechno v pořádku

bucifalek_just
7. srp 2019

@nikynikol25 Pokuď je první injekce píchnutá v prvních 5 dnech menstruačního cyklu, už nemusíte používat jinou metodu antikoncepce, neměla by jste otěhotnět. Otázka je, jestli se u vás opravdi chystá ms nebo to jsou zbytky očistek.

nikynikol25
autor
7. srp 2019

@bucifalek_just očistný ty už nemám skoro druhým týdnem,měla jsem do včerejška jen slaboucke špiňení dneska už nic.Doktorka kontrolovala ultrazvukem vevnitř a tam vše už v pořádku a že prý se chystá ms.Tak proto my ji pychla.

bucifalek_just
7. srp 2019

@nikynikol25 Já být váma, tak se pro jistotu ještě 14 dní chráním kondomem, pokud plánujete sex. Za těch 14 dní už bych byla v klidu.

nikynikol25
autor
7. srp 2019

@bucifalek_just asi ju,pritel ten už je nedockavej,ani se mu moc nedivim naposledy byl sex koncem června od ty doby měl už smůlu.

nikynikol25
autor
10. srp 2019

@bucifalek_just tak jsme to zkusili s kondomem,ale ten nám prasknul zrovna když se pritel udělal.Takže teď se bojím abych nebyla těhotná tu depo proveru jsem měla 4 den,kdy jsme to zkoušeli,tak snad zabrala rychleji teď jen čekat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli