Antikoncepce Yadine. Máte zkušenost?

dela
5. zář 2008

Ahoj holky,chci se zeptat,máte některá z Vás zkušenosti s antikoncepcí Yadine?Tloustnutí,hubnutí,zvětšení prsou,zmenšení prsou?Jaká byla plet?A nebylo Vám po ní zle?Uvítám každou zkušenost.Díky

ygreen
6. zář 2008

já jí brala před těhu - byla super - váha se mi držela, pleť výborná, ale když jsem vysadila, tak se mi rozputala hormonální bouře - rok sem čekala až se mi zpraví cyklus abych mohla otěhotnět (měla jsem MS za 28 i 45 dní), během 6 měsíců jsem přibrala 15 kilo a pleť příšerná - samej beďar až bolák a mastný vlasy 🙄 ale zase mi HA blokovala chuť na sex, takže po vysazení už nevím co je bolest hlavy, depka, nebo nechuť na sex.

Takže podle mě Yadine dobrá HA, ale V MÉM TĚLE toho asi dost napáchala, ale to může být jen otázka opravdu mého těla. Podle mě by to se mnou provedla každá HA.

aschin
6. zář 2008

Jednoznacne nejelpsi antikoncepce. Vse super, zadne nasledky po vysazeni. Po celou dobu klid a mir v dusi 😉

kris2008
10. srp 2011

kby jste nekdo chtel nabizim antikoncepci yadine 🙂 jedno plato

darrez
8. zář 2012

holky, zbyli mi dve plata, tak kdybyste chteli tak poslu jen za postovny 😉

krutibrcko
19. zář 2012

Taky jsem brala, jediný vedlejší účinek byla ta změna sexuálního apetitu (k horšímu 🙂. Nevěřila jsem, že to může HA způsobit, ale je to tak. Vysadila jsem, celkem bez následků, chuť se vrátila, po třech a půl letech "chránění" spermicidy a přerušovanou souloží bezproblémové těhotenství...

lucoska29
21. zář 2012

Během užívání jsme neměla problém, ale po vysazení mi taky vyletěla váha. Otázka je, jestli to nebylo taky částečně způsobeno úrazem kolena. Každopádně mám taky docela hormonální úlet. Cyklus mi lítá v rozmezí 30-65 dní!!! Nevím jestli to může být tím, ale jak píše ygreen, můžu to mít i z toho.
Otěhotnět se nám teď teda fakt nedaří...a to už ji neberu 16 měsíců

monad
31. led 2013

holky kolik se teď za Yadine doplácí??

lilien54
31. led 2013

Chci se prosím zeptat, prášky Yadine jsem teď po půl roce zase začala brát, teď beru 1ní platíčko a mám za sebou 2hý prášek a dnes jsem měla sexuální styk s přítelem bez ochrany a udělal se do mě. Vadí to nebo ne? je na to určitá hranice kdy ten sex mám po 1ním týdnu braní Yadine mít? Není doufám riziko že budu těhotná…fungujou hned ty prášky??? Děkuji předem za odpověď. A prosím, jen opravdu vhodné odpovědi děkuji

kejkuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andy1255
16. říj 2014

Zdravím, před necelými 4 měsíci jsem začala brát Yadine, první 3 měsíce jsem nepřibrala ani gram ale za posledních 12 dní mám 2kg nahoře. Jídlem to opravdu být nemůže už přes rok držím dietu, kterou mám od nutriční poradkyně a díky které jsem shodila 14 kg. Je mi 17 a na váze mi opravdu záleží proto mám strach že po vysazení přiberu...psychicky bych to nezvládla... Prosím máte někdo zkušenosti s přibíráním po vysazení Yadine ? Děkuji moc za odpověď 🙂

kocour1
16. říj 2014

Ahoj, já jsem ji brala více jak čtyři roky a žádné negativní pocity jsem neměla - ani tloustnutí (bohužel ani hubnutí🙂 ), pleť normální...jen mám nyní, po vysazení HA zkušenost s tím, že mi blokovala chuť na sex...ale to bude nejspíš těmi hormony obecně a ne konkrétně touto antikoncepcí. Takže já jsem do budoucna přesvědčena, že už žádnou HA brát nebudu a raději to vyřeším tělískem. A po vysazení jsem opět neměla žádné příznaky...rozhodně jsem nepřibrala.

verisek91
28. lis 2014

byla jsem s ni vzdy spokojena 🙂

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem