Až přijde porod, mám jet sanitkou nebo čekat manžela?

kachnik
22. říj 2007

Holky, mám takový malý problém. Manžel pracuje hodinu od domu, tak nevím zda na něj čekat až to přijde a pak ještě cca 20 min do porodnice a nebo zda je možnost si zavolat sanitku a co jim vlastně říci. 😕

sisstin
22. říj 2007

kachnik: číslo na sanitní vůz bys měla mít v průkazce 😉 popř. se dá zjistit v tý porodnici, kde budeš rodit..normálně tam zavoláš a řekneš jim, že rodíš 😅 😅 😅 nebo ještě můžeš jet taxíkem 😉

kachnik
autor
22. říj 2007

Spíš mě zajímalo zda volat přímo do porodnice nebo přes RZS. Ale to opravdu nejlépe zjistím až budu chodit přímo do porodnice. Jak to že ještě nerodíš, chuděro?

lada82
22. říj 2007

ahoj, ja budu volat sanitku, pokud to bude nejaky akutni maler, nebo pokud to bude ve spicce a ja budu ocekavat, ze budou pres Prahu kolony... jinak se pokusim volat manzela s predstihem (pokud pujde o kontrakce)... ale cert vi, jak to nakonec bude 🙂

sisstin
22. říj 2007

kachnik: no měla bys volat přímo do porodnice 😉 nerodim..ve čtvrtek si jdu už lehnout..a budou mi vyvolávat 😒

lada82
22. říj 2007

ja mam v prukazce to cislo na sanitku

sisstin
22. říj 2007

já ji mám taky v průkazce 😕

zusma
22. říj 2007

Jo,taky mam hned od začátku číslo na sanitku. Mě teda poveze manža,ale kdyby se něco stalo a nemohl,tak volám bráchu, mamku, kolegu z práce anebo tu sanitku.

swetlus
22. říj 2007

kachnik, ja myslim ze muzes zavolat normal 155, pokud nemas jine cislo na sanitky. kdyz te to chytne tak jde prece taky o zivot...a rovnou o dva 😉

denousek
22. říj 2007

jo ja mam taky cislo v prukazce vidite to sem ani nevedela....holky ja to mam taky na prd muj jezdi na montaze...nekdy je tady v miste na dilne ale sppis na montaze jednou je az u prahy tj 250km a nekdy u ostravy...kdybych mu volala tak je tady tak za 4 hod a jeste k tomu tam nejezdi sam a prece tam nemuze nechat kolegy ale ja bych mu rekla ze pro ne nekoho posleme ale autem by valil jak o zivot a bude zima a namrzly to budu mit strach z bouracky....taky se bojim jak to bude snad vysvetli sefovi ze proste v prosinci nikam nepojede ptz co kdyby to zacalo...taky mam stach ale osud si stejne udela co chce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru