Bohunická porodnice. Platí doprovod u porodu?

joanah24
4. dub 2018

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli se ještě stále platí v bohunické porodnici , když je u porodu doprovod? Před 3 mi lety se platilo, ale teď tam chci ještě + jednu osobu navíc , tak ať vím.

vasinka88
4. dub 2018

Za mě se platilo , leden 2017 . .

evule1982
4. dub 2018

Oficiálně poplatek stále je (otec tuším 480Kč), ale jeho vybírání je protiústavní, takže nic neplaťte! Rodila jsem tam v prosinci 2017 a poplatek za otce u porodu jsme odmítli zaplatit. Stačí podepsat papír, že odmítáte, oni to předají právnímu oddělení a ti s tím už nic dělat nebudou prorože ví, že to vybírají neoprávněně.

ivankapri
4. dub 2018

Za nikoho u porodu by se platit nemělo, ale je potřeba přečíst, za co se platí, bojím se, aby si nevymýšeli různe kličky, jako platba za ošacení, kurz, přípravu....doprovodu k porodu.

terry1512
4. dub 2018

Poplatek za cokoliv u porodu je protiústavní. Rozhodně neplatit. Ani za oblečení,edukaci apod... Je to jen jejich výmysl. A edukace v 99,9% ani neproběhne. Takže není za co platit.

joanah24
autor
4. dub 2018

Děkuji za info ... 😉

cestovatelka_terka
10. dub 2018

Ahoj holky 👶 Potřebovala bych poradit s výběrem porodnice - nebo způsobu porodu. Založila jsem na to novou skupinu, tak budu ráda za každou informaci, kde a jak jste rodily vy a co byste doporučily/nedoporučily. Nejideálněji Brno. https://www.modrykonik.cz/group/8301/ A už je nás tam víc, kdybyste se chtěly přidat a popovídat, jste vítané!❤
Nejraději bych rodila co nejpřirozeněji - bojím se ale rodit doma, ale i přístupu v porodnici 😒 Předem díky za každou radu a zkušenost ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru