Bolest na pravé straně břicha v 16tt

ahojcau
2. črc 2017

Ahoj...jsem.15+3 a dnes v noci me probudila bolest bricha..myslela jsem ze to jsou jen zarazene prdy...po promasirovani bricha a drepech..par ,,prdu" odeslo..ale bricho bolelo a boli porad...jakoby na prave strane bricha smerem k trislum nebo jak to popsat..kdyz sedim tak je to dobry ale kdyz se chci zvednout nebo pri nejakem pohybu to boli az picha...vzala jsem si i espumisan a nic..je to porad stejne...nevite nekdo co by to mohlo byt ? Diky 🙂

zmrzlinka
2. črc 2017

Může to být slepák.Vhodne by bylo zajet si na pohotovost gynda/ chirurgie.Drzin palce.

ahojcau
autor
2. črc 2017

Slepak uz par let nemam prave. .proto zjistuji co by to mohlo byt 😮.. nechci hned se vsim behat k doktorovi..to ja nerada 🙂

zmrzlinka
2. črc 2017

@ahojcau aha....to chápu a zacpu nemáš?

fandysek_1
2. črc 2017

Může to být rostoucí delohou a jak se vše natahuje. Většinou popisují tyto obtíže kolem 19 týdne, ale každý jsme jiný. Také mám občas bolesti na pravé straně. Byla jsem i na chirurgii a vše ok. Prostě jen bolesti spojené s těhotenstvím.

ahojcau
autor
3. črc 2017

@zmrzlinka nemam..ale vypada to ze uz je to pryc..dnes uz to neboli..pro zmenu me boli tlaci v podbrisku...😂🙈 ale to je asi jen jak se to tam roztahuje 🙂

zmrzlinka
3. črc 2017

@ahojcau může být.... mně v těhotenství pořád někde něco bolelo 😐 Drzim palce ať Ti to uteče a ar stě zdravi 😉