Bolestivá menstruace = následné problémy při porodu?

sisstin
18. únor 2007

Kočky,
zajímalo by mě, jak je to s tím, že žena, která mívá velmi bolestivou menstruaci má těžký porod? Mě tím pořád straší přítelova mamka, já mívám při menstruaci nesnesitelné bolesti, kdybych si nevzala prášky, tak asi umřu 🙄

jess
18. únor 2007

Ahoj,asi je to jak u koho.U mě se to potvrdilo,mám hodně bolestivou, a dlouhou menstruaci,navíc celkem v krátkých intervalech,bez přášků bych odpadla,mám horečky je mi na zvracení,ale to vše jen ten první max druhý den-naštěstí 😝 a porod jsem měla problémový a rizikový.

Ale zase kámoška má taky hodně bolestivou menstruaci,taky to nedává bez prášků,a porod měla hladký a v pohodě.

Řekla bych že je to jak se vším,není to o pravidlech,ale o náhodě.Každá jsme jiná a každá to taky má jinak,takže být tebou,hlavu si tím nelámu.Třeba budeš nakonec porodem mile překvapena,jak hladce proběhl 😉 Jo a moje mamka to měla v pohodě,takže se to asi nedědí 😀

sisstin
autor
18. únor 2007

jess: já už se děsím dopředu, když prý porodní bolesti jsou horší než ty menstruační..mně bohatě stačí ty..jsem takovej cíta 😝 😠

jess
18. únor 2007

Já naštěstí moc citlivka nejsem,když si něco zlomím,tak se většinou řehoním tomu jak jsem blbá 😀

Porod se dá zvládnout v pohodě,já jsem i po svém porodu hned jak ji vytáhli prohlásila,že už jdem do druhého,tak se mi to mimčo líbilo a bolest byla tatam

sisstin
autor
18. únor 2007

jess: já se pořád bojím, že se něco stane..že bude něco zle... 😒 když jsem zjistila, že jsem těhotná..na Valentýna 🙂 tak jsem z toho byla hotová...a teď mám zase strach, že těhotná nejsem..zítra jdu na krev...ale snad to bude oka...nemám menstruaci a vyšly mi čtyři pozitivní testy...a bolí mě prsa 🙂

jess
18. únor 2007

Tak to asi budeš 😉 .Přemýšlením nad takovýma věcma to akorát přivoláš.Jestli o sebe budeš pečovat,nemáš se čeho bát.

Mimochodem zjistila jsi to v krásný den 😉 ,to bude št'astné dítko 😀 ,hlavně napiš zda ti to potvrdili,budu zvědavá 😀

Já jsem zvracela úplně celé těhotenství,z toho 2x do trávy v Polsku 😀 ,a v nemocnici taky,u porodu jsem si taky vytrpěla(nebudu lekat,já mám jen velkou smůlu na vše,tak i na porod a těhu 😀 ) a přesto jsem chtěla brzy druhé,bohužel to nevyšlo kvůli bydlení 😠 ,ale doufám,že už brzy do toho praštím

sisstin
autor
18. únor 2007

jsme se včera o tom s kamarádkou bavily 🙂 , že musí být hrůza jít po venku..a najednou zvracet někde u stromu 😅

jess
18. únor 2007

No trapas jak mraky,naštěstí jsem nebyla sama ale s mamkou 😅 . To se ale bohužel zadržet nedá a v mém případě bych,abych tomu zabránila ,strávila celých 8 a půl měsíce těhu zavřená 😀 Fakt je to děs,ale po prvních asi 3měsících už jsem se s tím sžila 😀

sisstin
autor
18. únor 2007

jess: doufám, že mně se to vyhne..nesnáším zvracení 🙄

jess
18. únor 2007

Asi to nebudeš mít celé těhu,to se stává vyvoleným 😀 ,ale do toho 3-4měsíce to bývá obvyklé,někomu je jen hodně blbě a někdo zvrací.Uvidíš

Máš pravdu je to to nejhnusnější co může být.Já mám smůlu,mě doktoři řekli že s velkou pravděpodobností mé druhé těhu a porod proběhne podobně,tak se na to psychicky připravuju 😝

sisstin
autor
18. únor 2007

jess: vzhledem k mojí práci si neumím představit, jak bych to zvládala 😒

jess
18. únor 2007

To máš pravdu,být v práci,když je člověku zle není vůbec sranda 😒

Já byla od začátku těhu na marodce,problémové těhotenství+práce kadeřnice,by mi asi vůbec neprospělo.Dělala jsem 12ky a stála celý den na nohou.Už jen při MS jsem v práci zdlabala 8 ibalginů,abych jim tam neodpadla.To si asi budu pamatovat nadosmrti ☹

sisstin
autor
19. únor 2007

já dělám v obchodě, takže pořád s lidma..nemůžu si odejít na záchod, kdy chci+ strašný směny..a stres 😢

jess
19. únor 2007

Hmm,to chápu,já to měla nápodobně.

sisstin
autor
19. únor 2007

a mám smlouvu na dobu určitou..takže průser..a musím tajit a tajit a tajit 🙄

jess
19. únor 2007

Aha,tak to je blbý ☹ ,já měla na neurčitou,takže to sem měla dobré

sisstin
autor
19. únor 2007

jsi nebyla živnostník? Většinou kadeřnice jsou...

jess
19. únor 2007

Nee,já jsem dělala ve větší firmě normálně na neurčitou dobu abych nabrala praxi

sisstin
autor
19. únor 2007

já si neumím představit, jak jim to oznámím..na mě budou koukat jak na vraha 🙄

jess
19. únor 2007

No musíš to nějak vymyslet,přece to je přirozené,tak by se s tím měli smířit,ale já vím,šéfové jsou potvory 😖

sisstin
autor
19. únor 2007

no..vlastně mě nabrali, že jim HP odchází do důchodu..a že jako já..a já jim za pár měsíců oznámím, že odcházím taky 😅

jess
19. únor 2007

Tys byla taková jejich záchrana,že jo. Ale tak oni to pochopí a pak tě někdo zastoupí

ina.b
28. led 2009

Holky, nevím, jestli je tady nějaká taková diskuze. Co používáte na bolestivou menstruaci za léky? Kojím ještě, tak antikoncepci neberu a při menstruaci je to dost znát (bolestí se mi kroutí snad i palce u nohou 😝 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru