Bouchání dole pod bříškem, škytka?

lucaaaaaaqa
21. srp 2017

Ahoj chci se zeptat jakoby bouchani dole pod bříškem? Muže to byt třeba škytka ? Je to čtvrt hodiny a furt za sebou to jakoby boucha tak by mě jen zajimalo co to je ? Mnela ste nebo mate to taky ?

makky1310
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa jasne, to bude skyta👍😉

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@makky1310 dekuju aspoň trochu sem v klidu :D děla to vždycky když chci jít spát šílený :p

luciapaja
21. srp 2017

ja skytku poznala vzdycky tak,ze to "klepani" bylo pravidelne😀

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@luciapaja je to šílený 😁😁😁 říkala sem si ze se asi zblaznil

makky1310
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa mimi o sobe vzdycky dava nejvic vedet pred spanim, jako naschval😀 u nas skyta trvala klidne 20-30 minut😉

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@makky1310 pane Boze já díky bohu jen 15 😁😂😂 ono to asi pride aspoň ze vím ze je to normální

luciapaja
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa To je,ja takhle zjistila,ze uz je mala hlavou dolu😀 A kamaradka,jak je drobna tak u ni bylo vyslovene videt jak ji poskakuje brisko.

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@luciapaja hi hi to je krásný já to poznala protože mě furt kope nahoře u zaludku :D a díky buhu nám dneska řekli ze ano ze už je otočený :D

portinari
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa No a co teprve po narození. Moje uškytaný prenatální miminko je škytavec i na světě...chuďátko ☹

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@portinari jeee ještě toho trochu :o

pucmelinka
21. srp 2017

@portinari to nase taky...

luciapaja
21. srp 2017

@portinari Nase draha to same,jak se pusti prsa do 5ti minut skytka jak moncicak😅

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
novamamina
21. srp 2017

@ttm jak se rodi ditko ktery skyta? 😀
Ta moje v brise taky casto skyta, ale pri porodu si to fakt nedokazu predstavit...

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
smudlinka24
22. srp 2017

A to pockej jak bude skytat az bude venku😀My skytame skoro po kazdem jidle a je to dost otravne, protoze u toho mala ublinkava a neusne.

lucaaaaaaqa
autor
22. srp 2017

@smudlinka24 Ach Jo 😁 Tak to je pěkný