Budem si na 100% istá, že mi odtiekla plodová voda?

alegro
16. únor 2011

viete mi niekto povedat-poradit ci si budem na 100 percent ista,ze mi odtiekla plodova voda......?sedela som totiz na toalete a vzhladom k tomu,ze viem,ake mnozstvo som mocila skoro 10 mesiacov,tak to mnozstvo,ktore bolo teraz sa mi zdalo dost velke.....trapna otazka,ale pre mna dost dolezita vzhladom k tomu,ze som uz treti den otvorena a uz trteti den mam tlaky a krce v podbrusku,akurat,ze nepravidelne......tak sa,ako prvorodicka aj troska bojim.....VDAKA

alegro
autor
16. únor 2011

@janakar zbytocne tam pojdem,lebo som volala s mojou lekarkou a ta mi povedala,ze az ked budem mat kontrakcie kazdych 5 min.....hmmmm

alegro
autor
16. únor 2011

@andara uz neviem aku radu mam vlastne skusit...tlacim,ako sialena na tej gymnastickej lopte...vdaka...ste zlate.....ja,ked si tam dam ruku,tak celkovo ju citim,akoby od spermii.......

andara
16. únor 2011

@alegro tak drzim palce,jsem zvedava kdy porodis, doufam,ze das vedet🙂

alegro
autor
16. únor 2011

@andara dakujem...budem to potrebovat,lebo si to v mojom pripade neviem predstavit.......JASNE,ze dam vediet 🙂

janakar
16. únor 2011

@alegro Neboj, určitě vše zvládneš na 1s* a budeš na porod i na všechny ty obavy s láskou vzpomínat. Držím palce a dej vědět

lukza
16. únor 2011

tak poklus mužu přidat tak mě kldyž praskla voda tak sem si byla 100%jistá protože takové množství vody sem teda nečekala hrklo to ze mně v postely pak po cestě na záchud v chodně a pak ještě moooc na záchodě a hned jsme jely do porodnice jinka mě říkaly že když praskne voda musí se dojed do 2hodin do porodnice manža mě tam zavezl za 10min od prasknutí no jo věděla sem že mám mít císaře,ale malý se rozhodl jít ven dřív než byl termín círaře🙂)

a jinak ti moooc držím pěstičky at je to brzo a vše rychlé a v pohodě uplně ti to zavidím to jak poprvé uvidíš svoje dítko🙂)

alegro
autor
16. únor 2011

@janakar ach...bodaj by to bola pravda,tak bezim z nemocnice naha...... 😀 dam vediet......dam

alegro
autor
16. únor 2011

@lukza no je to asi fakt rozne,lebo u kazdeho to prebiehalo inak...ja mam prist az ked budem mat kontrakcie kazdych 5 min.no mne sa zdalo na toalete,ze je toho akosi vela......a este k tomu ta hnacka,ked som ju nemala x,y rokov...a vraj to je normalne pred porodom.no fakt uz neviem...zavidis?aj ja sama sebe budem 🙂 ked budem mat potom......ach jaaaaj...bojim sa,ako nikdy nicoho......uz mam take predstavy,ze sa zasekne,nevytlacim ho..a pod.

lukza
16. únor 2011

@alegro obavy jsou na místě tím jsme si prošla každá já vím jak mě praskla ta voda tak sem snad ani nemohla mluvit jak se mě vše honilo hlavou hlavně to že ještě přece nemám rodit malý je v 37týdnu a mě teda po odtoku vody pak začaly hned kontrakce.ale ničeho se neboj vše zvládneš na jedničku nejhorší je to čekání než se to rozběhne a pak už budeš mít myšlenky jinde:.-))) a jak prcka vytáhnou tak na vše zlé zapomeneš 😉 a vy opravdu nevíte pohlaví bude to překvápko?

alegro
autor
16. únor 2011

dakujem za pochopenie.....hlavne keby som vedela ci to bola voda,ale tak co ina by to bolo?????ked som to doteraz nezazila a k tomu som otvorena.....len dufam,ze mi manzel bude oporou,ako doteraz...... 🙂 lebo zatial je len a len uzasny...nie...naozaj neviem co to bude,ale ja som aj tak kupila vsetko na chlapceka 🙂 len neviem preco mi je tak zle,tazko...alebo ako by som to definovala..... ☹

alegro
autor
17. únor 2011

takze stale nic..okrem krcov v podbrusku a bolesti krizov sa mame fajn.......... ☹ uz neviem co mam robit so sebou......?

kjajule
17. únor 2011

@alegro Takže žádná plodová voda?

alegro
autor
17. únor 2011

ja uz ti ani neviem.......uz to trva veeelmi dlho a ani si neviem predstavit,ako to dalej bude prebiehat..zajtra idem na kontrolu....najradsej by som to mala uz za sebou vsetko.......

kjajule
17. únor 2011

@alegro Tak, na kontrole zítra ti řeknou jak na tzom sdeš 😉
Hl. sehnat vložky at příšte nemusíš improvizovat 🙂

alegro
autor
17. únor 2011

hmmmm...predpokladam,ze mi povedia,ze je vsetko ok a dieta pride kazdu chvilu......uz ich maaaam..... 😢

dujinka
17. únor 2011

😀 já jsem taky nevěděla a manžel říká: coca cola to asi nebude a donutil mě jet do porodnice, já bych snad jinak šla v klidu spát.. jakmile ale zjistili, že to plodovka je, už si mě tam nechali a jak tu píšou holky hned mi dali antibiotika a v mém případě i Magnesium na zastavení porodu. Držím palce 😉

pusolamy
18. únor 2011

alegro nepise tak kdovi jak dopadla v poradne.snad ji hned nehnali do porodky

alegro
autor
18. únor 2011

cuate...dne som bola u svojej midwife na kontrole...vsetko je,ako ma byt.....takze asi plodova voda to nebola a babo si hlada cestu von,tak preto tie krce.lebo je uz krasne dole....ale ja to vydrzim....otvorena som stale na 1cm a nemam sa nicoho bat,lebo vsetko je fajn,ako cele tehotenstvo...takze uz iba cakat.....na nase najkrajsie zlaticko na svete 🙂 vdaka kocky...snad sa mate tiez fajn..... 😀

alegro
autor
18. únor 2011

@dujinka ze coca cola..... 🙂 jaaaj,ako je niekedy chlapom dobre oproti nam... 😉 ale zase sa staraju,ako najviac vedia....a ak chcu,tak dokazu aj super navarit a urobit si postel 🙂

alegro
autor
18. únor 2011

@pusolamy zijem,zijem....... 🙂

pusolamy
27. únor 2011

@alegro tak jak to s tebou vypada ještě jsi celá nebo už máš mimíska u sebe?

mamusa1611
27. únor 2011

Tak jsem si to tady trošku pročetla.. Jakpak tu plodovku poznám...ale i tak mám strach.. ☹ Sice už to bude 3.porod,ale u obou mi plodovku pichali, takže nevím... ☹ co když teď odteče sama,a já to nepoznám...?? Ten test na plodovku se dá koupit v lékárně,nebo to dělaj jen v porodce?

alegro
autor
28. únor 2011

@pusolamy ahoj...ahoj...este som cela...kazdy den sa nieco so mnou deje,tak som zvedava,kedy bude finale......ale uz som z toho max.vycerpana ☹

alegro
autor
8. bře 2011

caute kocky...vsetko naj-mame dnes sviatok..... 😀 a mimochodom-ja este nic......predpokladam,ze kazda z vas rodila presne na termin 🙂

kjajule
8. bře 2011

@alegro 😀 ještě stále v celku ? 😀
já jsem rodila den po termínu...🙂

alegro
autor
8. bře 2011

ja som iba dnes 1.den po termine..... 🙂

pusolamy
8. bře 2011

@alegro : to bylo strachu ze ro bude dřív 😉 a nakonec budeš ještě přenášet 🙂

alegro
autor
8. bře 2011

@pusolamy no to ja by som sa ani nestrachovala,ze skor...keby ma nestresovali odbornici...... 🙂 tak zase za niejake extra prenasanie to nepovazujem,ked som iba jeden den zatial po...ved nikdy nic nieje presne 🙂

alegro
autor
20. bře 2011

@pusolamy
ela,3500g a 50 cm......narodila sa 17.3. o 18:50.......je nadherna...vsetko je super a kludnucka.....len porod trval 19 hodin.....viac rozpisovat nebudem,aby som nenastrasila tehulky.....☹

pusolamy
21. bře 2011

jé tak to je super hlavne at jste obě v pořádku 😉 to tě nechali nejak dlouho přenášet ne?a přímo ukázkové míry koukám 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru