Budem si na 100% istá, že mi odtiekla plodová voda?

alegro
16. únor 2011

viete mi niekto povedat-poradit ci si budem na 100 percent ista,ze mi odtiekla plodova voda......?sedela som totiz na toalete a vzhladom k tomu,ze viem,ake mnozstvo som mocila skoro 10 mesiacov,tak to mnozstvo,ktore bolo teraz sa mi zdalo dost velke.....trapna otazka,ale pre mna dost dolezita vzhladom k tomu,ze som uz treti den otvorena a uz trteti den mam tlaky a krce v podbrusku,akurat,ze nepravidelne......tak sa,ako prvorodicka aj troska bojim.....VDAKA

kjajule
21. bře 2011

@alegro Veliká gratulace 😉

alegro
autor
24. bře 2011

@pusolamy dakujem.....no nakoniec som aj tak rodila bez vyvolavacky,ale bola ta katastrofa...... ☹

alegro
autor
24. bře 2011

@kjajule dakujeme velmi pekne.....to teda ma byt aj zaco.....myslela som,ze zomriem......ale nastastie oplatilo sa a sme obidve zdrave...... 🙂

alegro
autor
20. dub 2011

AHOJTE KOCKY.....MATE SA? 😀

pusolamy
27. dub 2011

@alegro : ahojda mame sa 😀 a od minule středy už máme taky mimiško 🙂

alegro
autor
29. dub 2011

waaaaaw...blahozelaaam...a co a ako to prebiehalo?piiiiis 🙂

pusolamy
30. dub 2011

@alegro : no bylo to velmi rychle 😉 asi od osmi od rana mi zacly bolesti, ve čtvrt na jednu jsem vystupovala pred nemocnici z auta a ve 14:57 byla nase malicka na svete 😀 mela 2990g a 48cm

alegro
autor
1. kvě 2011

jaaaaj...tak to si mala super...u mna to trvalo 19 hodin...nieco strasne 😢 ella mala 3500g a 51cm....teraz jej zacina 7.tyzden a je to uplne super dieta 😀 to je asi odmena za ten desny porod...ako sa ma vasa babulka....inak my uz mame 5 kil 😀

pusolamy
3. kvě 2011

@alegro : no tak nam je zitra 14 dni adélka mela 2990g a 48 cm, ale hodne nam ubila minulou stredu mela 2590g ale v patek uz 2720 a ted uz ma urcite vic zitra jdem k mudr na vazeni tak uvidime kolik ma presne, kila mi taky jdou zatim dolu tak snad to bude pokracovat jeste mi 11kg chybi 😒 ale co za ten krasny uzlicek to stoji 😉

alegro
autor
3. kvě 2011

jaaaj..no krasa...super.....z kil navyse si nic nerob....oni odidu.... 🙂 ja som sice pribrala iba 9..uz aj schudla,ale mne sa este stale nezda moja postava 🙂 nam ella zacala akosi celu noc byt hore....je super dieta-klop,klop,klop.....len neviem preco sa rozhodla chodit spavat rano a potom spinka do jednej obedu.....ale vraj to je v jej tyzdni normalne...tak uvidime....resp.uvidim,lebo moj manzel robi iba nocne-takze sa v noci nenudim... 😀 cmuckame tvoje deculo.... 😀

pusolamy
5. kvě 2011

@alegro : tak to mame stejny pritel dela taky i nočni 😒 no ja pribrala 22kg a pak se narodil takovej drobek nechapu jak si to ta priroda zarizuje 😀 mala mela vcera na vazeni 2840 takze jeste stale nema zpet porodni vahu ale hlavne ze pribyva

alegro
autor
11. kvě 2011

jaaaj...takze doobedu dospava a potom sa vam zacne venovat??? 😀 aspon u nas to tak prebieha,ze ho kazde rano ideme zobudit o 14-tej....s malou to je uz fajn.....ziaden problem.... 🙂 znormalizovala sa....fuuha...tak to si pribrala dost,ale hlavne,ze ste v poriadku....no nasa kocka schudla na zaciatku,len par dekov.....ella je taka ina 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru