Císař na přání v Praze-máte tip na nemocnici a doktora?

jitulej
9. dub 2014

Ahoj holky, chtěla bych vás požádat o radu. Máte tip v Praze na doktora a porodnici, která je schopna vyslyšet přání rodit císařem? Samozřejmě chápu, že jméno se nemůže zveřejnit, dyžtak prosím do zprávy. Díky moc.

wendy_
10. dub 2014

Ja tedy rodila prirozene, ale kamaradka rodila prvne cisarem (miminko mela koncem panevnim) a kdyz cekala druhe, tak by klidne sla na cisar znovu, ale v Motole ji to nedovolili. Je tam opravdu nejaka komise nebo co a tam tedy cisarsky rez jen tak neudelaji, pokud neni duvod.

Jinak jak tu nektere maminky psaly, ze doufaly, ze miminko bude koncem panevnim , tak ja naopak doufam, ze i to treti budu mit hlavickou dolu. Ja mam totiz naopak strasny strach z operaci.

Osobni zkusenost prirozeny porod vs. vyvolavany. Prirozeny min bolel, ale trval 4x dyl. A proti vyvolani porodu nejsem, byla jsem 41+5 a uz jsem toho mela dost a hlavne jsem se bala aby mala mela jeste dobrou plodovou vodu.

jitulej
autor
11. dub 2014

Ahoj všem, děkuji za úplně všechny příspěvky, byť ne všechny byly odpovědi na moji otázku. I přesto děkuji🙂

terinka1989
11. dub 2014

@ann_87 pokial to nie je zo zavaznych zdravotnych dovodov ohrozujucich zivot matky alebo dietata tak co je to? 🙂

ann_87
11. dub 2014

@terinka1989 Dost dobře nechápu Tvou otázku... Prostě za sebe si myslím, že v dnešní době by bylo fajn, aby si o některých věcech mohla nastávají maminka rozhodnout sama a ne se nechat do něčeho tlačit za každou cenu.

jitulej
autor
12. dub 2014

@ann_87 tak s tím naprosto souhlasím!

salikova
15. kvě 2014

@jitulej no a jak to nakonec vyřešilas???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru