Císařský řez při nachlazení, byl by problém?

petrisp
9. led 2014

Ahoj, příští týden mě čeká porod císařským řezem,ale už od minulého týdne mám rýmu.Už mi tedy není zle, nekýchÁm, jen se prostě tý rýmy nemůžu nějak zbavit.Byl by to problém u celkové narkozy?A co by mi hrozili když by mě uspali při rýmě?

hofka1
9. led 2014

to ti řekne asi doktor, spíš bych se bála případného kýchání a smrkání po operaci, to je hodně hodně nepříjemný🙂

svasa
9. led 2014

@petrisp ahoj, souhlasím s Hofka1, Já jsem šla na císaře se zánětem průdušek :( Při kašlání si držet břicho aby to tak nebolelo. držím palce

jitulindaj
16. led 2014

PŘESNĚ TO TEĎ ŘEŠÍM! Anestezioložka ve středu nebyla z mojí rýmy nadšená, ale tragedii z toho nedělala. Chytla jsem rýmu v neděli, pro jistotu hned stříkala Bioparox aby se mi neudělal zánět dutin (na což jsem náchylná), dál dětský Olynth na sliznice abych mohla dýchat a doufám, že to do týdne přejde, mám plánovaný císař v pondělí! mmchodem, snad do pondělí vydržím (dnes mi odešla hlenová zátka 🙂 )
@petrisp
@hofka1
@svasa

radova23
17. led 2014

ja měla rýmu a cisař se konal ..... no když náááhodou na mě šlo kychnutí,myslela jsem že se por*eru 😀 čerstva jizva + kychnutí a stažení břicha je fakt slast pro slzy ......

alexandrejevna
24. dub 2015

Ahoj děvčata, chci se zeptat (nevím zda to tu někdo už neřešil) - mám cca týden do porodu plánovaným císařem a už 3 týden mám zánět ve vedlejších nos. dutinách, jenom stříkám mořskou vodou a občas lupnu Paralen-efekt žádný... Tak mám trochu strach abych se z toho vylízala, ale co když ne? Nemáte někdo zkušenosti prosím? Děkuji
(už jsem psala vedle do diskuze stejný dotaz, nevšimla jsem si téhle 🙂)

dubnacek
8. led 2016

Obnovuji diskuzi
`devcata mam docela problem,v pondeli 11.1. mam planovanou sekci a dnes jsem dostala antibiotika na zanet hrtanu a vedlejsich nosnich dutin,vazne slast.Doktor rikal,ze to nevadi pri cisarskem rezu,ale docela se obavam jak na to budou reagovat vporodnici,prt.to mam na tyden.Dnes zacinam 40tt tak si myslim,ze uz by to ani neposouvali a chci epidural tak to by taky snad nemelo vadit.Mate nektera zkusenost s ATB pred planovanou sekci??? Rodit mam u Apolinare.Dekuji moooc..

nazka
7. led 2020

Obnovuji diskuzi.. Máte někdo zkušenosti? Za týden mě čeká sekce, a začínám být nachrchlanejsi a nachrchlanejsi. Kašel a zelená ryma. Ještě je naštěstí trochu čas dát se do kupy. Ale vzhledem k tomu, že si to doma předáváme od Vanoc, tak nevím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru