Co na sebe cestou z porodnice?

adriana1314
8. led 2019

Maminky můžete napsat nebo klidně poslat foto pro představu co si vzit na sebe domu z porodnice . Nejak nevim co pohodlného vybrat.

lentilkah
8. led 2019

Ja si myslim, ze je to uplne jedno. Ja jen vim, ze mi pritel musel dovezt ciste kalhoty, protoze ty, ve kterych jsem jela do porodky byly durch od plodovky 🙂 Vrsek jsem snad mela stejny jako cestou do porodnice.

olga_
8. led 2019

Příjezd a odjezd v tomtéž. Jen třeba mysli na boty, protože ti po porodu můžou natéct nohy 😉.

lentilkah
8. led 2019

@olga_ To je pravda, uz do porodky jsem jela v keckach, protoze jsem zimni boty neobula a po porudu jsem malem neobula ani ty kecky...fuj, kdyz si na ty bakule vzpomenu

olga_
8. led 2019

@lentilkah No, prostě to není outfit na molo, co si budeme povídat

bayt
8. led 2019

@adriana1314 nevím, co jsem měla, nějaký dlouhý kojící těhotenský šaty a legíny myslím

lolam10
8. led 2019

Ja jela v prosinci v krokskach protoze jak mi natekly nohy tak jsem se od niceho jineho nevesla...obleceni nevim.ale vzhledem k tomu ze jsem jela autem tak to bylo fakt jedno😀

leymea
8. led 2019

To je otazka 😀 vubec jsem nad tim nepremyslela. Odjela jsem oblecena tak jak jsem i prijela 😀 rodila jsem v lete, takze jsem mela tilko, leginy a botasky.

nikolavod
8. led 2019

Taky jsem jela v tom, v čem jsem přijela.. jen jsem do porodky přijela v teplákách, tekla mi plodovka a manžel mi pak přivezl jen rifle, ale vršek jsem měla stejný😉

hankaviki
8. led 2019

odjížděla jsem v tom, v čem jsem přijela..spíš jsem byla vystreslá z toho, co oblíct miminu

makronka222
8. led 2019

Zalezi co bude za obdobi. Ja mela tehu leginy, triko, svetr bundu... sedela jsem v aute 20minut bylo mi to fuk.

hezz17
8. led 2019

Já jsem si teda doma nachystala tašku s oblečením co mi pak manžel přivezl v den odjezdu. Rifle a triko co jsem měla před těhotenstvím...

adriana1314
autor
8. led 2019

@leymea úplne normalni otázka . Kamarádka v porodnici shodila 10 kilo a leginy které mela ji rázem nebyli . Musela si je utáhnout gumickou 😀

adriana1314
autor
8. led 2019

@hezz17 ja nevim jestli mi to bude . Přibrala jsem 20 kilo 😀 . Moje známa odjížděl a z porodnice o 10 kilo lehčí
@makronka222 termín mam za par dni . Ted v zimě nosím 2 kalhoty na gumu co mi jsou a jeden kabát 😀 Tak si vezmu asi to .

leymea
8. led 2019

@adriana1314 aha 😀 to me nenapadlo a ani jsem takove stesti nemela 😀 ja tam nechala 5kg 😀

andelka
8. led 2019

Já jsem měla vždycky těhotenské kalhoty s napletem,který jsem jen po porodu ohrnula dolů. Tričko jsem měla stejné,i svetr jako při příjezdu. Jen kalhotky a ponožky jsem měla čisté.

mysicka_lb
8. led 2019

Po porodu se přirozeně roztahuje i pánev, takže i pokud žena nechá všechna kila v porodnici, určitě spíše hrozí, že se nevejde do svých předtěhotenstkých kalhot, než že z ní ty těhotenské spadnou. Ani to břicho není hned ploché jako přistávací dráha. Vše se dá do pořádku, možná i velmi rychle, ale své oblíbené předtěhotenské oblečení o dvě čísla menší bych si na cestu z porodnice fakt nebrala, akorát to může přivodit pěkné depky. Já jsem jela v tom, v čem jsem přijela.

urtica
8. led 2019

Souhlas s @mysicka_lb Taky jsem ten těhotenský nárůst kil neměla velký (12 kg) a už při odjezdu z porodnice mi dost lidí říkalo, že ani nevypadám, že bych rodila, ale svoje staré rifle jsem stejně neoblékla ještě pár měsíců...tak leda nějaké kalhoty na gumu...

leilinka1234
9. led 2019

@hezz17 před těhotenstvím? Nosím těhu kalhoty ještě měsíc po porodu :D sice jsou mi větší, ale je to pohodlnější jak netěhu kalhoty, který mě pěkně pnou...

hezz17
9. led 2019

@leilinka1234 jo tak já měla nahoře jen 6kg, takže jsem předpokládala že to padne.

leilinka1234
9. led 2019

@hezz17 hmm, já skoro 20 🙈 6 kilo navíc jsem měla už když jsem čůrala na papírky 😂

hezz17
9. led 2019

@leilinka1234 no já do 20.tt blila jak amina, až ve 24.už jsem teprve najela na výchozí váhu...

avital
9. led 2019

Mela jsem to v cem jsem prijela a skoro jsem se nevesla 😀 natekly vsechno, prsa pretejkaly, no jeste, ze bude zase zima😀

vanea
9. led 2019

já bych se hned po porodu nevlezla do předtěhu kalhot, ne kvůli váze a břichu, to bylo kupodivu hned po porodu ploché (nabrala jsem 2,5kg a ty jsem porodila), ale měla jsem roztáhlou pánev, takže mi byly jen těhotenské džínové legíny, ten lem na břicho jsem ohrnula🙂 na to čisté tričko a spodní prádlo...boty stejné, otoky jsem neměla před ani po porodu.