Co vam ZARUČENĚ vyvolalo porod?

karol1996
17. kvě 2022

Holky, co vam na 100% spustilo porod? Sup sem s radama, uz jsem vyrizena🤣

kvmatonka
Autor odpověď smazal
Zobraz
viktorieraketka
17. kvě 2022

V jednom případě sex a v dalších fyzická aktivita - nákupy, úklid. Ať to brzy klapne.

j.a.n.i
17. kvě 2022

@karol1996 Jediné, co 100% vyvolá porod je to, že se mimino rozhodne, že už chce ven.

lenerka1
17. kvě 2022

Mimča se rozhodla, že vyvolávaný porod není ok a raději to prubnou sama 🙂 Jinak mytí střešních oken (domývala jsem už s kontrakcema), sex tolikrát denně kolikrát to jde zvládnout (dr. radil aspoň 5x 😀 ) a aktivace akupunkturních bodů. V záloze jsem měla ještě masáže bradavek, ale k tomu ani u jednoho nedošlo.

patypresdevaty
17. kvě 2022

@j.a.n.i Souhlas. Nic ze zaručených rad nefungovalo, dcera se narodila až když jsem to přestala řešit a nechala to plynout, protože už jsem měla stanovený termín vyvolání

ferda90
17. kvě 2022

@karol1996 Ahoj, já Teda musím říct, že ani sex, ani cvičení jógy, procházky, úklid ani víno prostě nepomohlo. Filípek měl termín 26.1 2021, ale narodil se 6.2.2021. Byla jsem od čtvrtku v porodnici na vyvolání, zadne bolesti, kontrakce prostě nic. Až v sobotu kdy mi píchl doktor plodovou vodu, tak porod začal. Byl rychlí, za necelé 3 hodiny byl Filípek na světě. Prostě bych to nechala na tom miminku, ono si,, řekne,, kdy půjde na svět. Ať se daří 🤗

dianemash
17. kvě 2022

Opravdu zaručeně vyvolá porod jenom dítě samo 🤷‍♀️

20190418
17. kvě 2022

Akupunktura.

pe_tu_ss_ka
17. kvě 2022

V pátek jsem na poslední kontrole u gynekologa měla nález čípek vysoko a asi 1 cm pro prst. Poprosila jsem o hamiltonův hmat a odcházela na 2cm. V sobotu jsem si dala dlouhou horkou vanu a večer si u telky podle videa zacvičila na gymnastickém míči, byly to různý pohyby. A v neděli ve 4 ráno praskla voda v 8 malá na světě. V pondělí jsem měla první termín porodu.

kajka321
17. kvě 2022

Přirozené zvýšení hladiny oxytocinu (hlazení chlupatých zvířátek, objímání, líbání, hlazení, milování..) by mělo pomoci. Ovšem čas porodu určuje miminko a každé potřebuje jinou dobu na dopečení. Pokud není ani jeden ohrožen na životě je nejlepší pro oba nechat přirozený průběh.

vikinkav
17. kvě 2022

2 dny jsem se snazila hodne chodit, delala jsem par cviku denne podle youtube (hlavne drepy) a v ten den mi dr udelala hamiltona a do par hodin jsem jela zpet do porodnice. Ale uz jsem mela 3 dny po terminu 😉

aarriel
17. kvě 2022

@karol1996 hamilton a sex 😂🙈 ale mala se narodila v terminu, tak nevim

karol1996
autor
17. kvě 2022

Dekuji vsem za rady 😊 vyzkousim vsechno 😂

prejeta_zaba
17. kvě 2022

Krom výše zmiňovaného, silný zázvorový čaj, svařák, hodně pohybu.

klokanka31
17. kvě 2022

@karol1996 Přerovnávání knihovny,takže cca 1000x ohýbání 😃

janety32
17. kvě 2022

masáž bradavek 🙂

martiniquest
17. kvě 2022

Prostin. Trikrat jsem si dala ricinovy olej, svarak, sex byl denne, prochazky a nic...takze nakonec chemicke vyvolani.

lachtanice86
17. kvě 2022

@karol1996 vyvolání porodu v nemocnici, 2x. Prostě jinak nic

jjasmina
17. kvě 2022

nic, miminko rozhodlo, kdy chce na svět, ale stejně mě vyvolání neminulo

denisq
17. kvě 2022

@karol1996 Tak mě zaručeně pomohl skákací balón a ananas. Celý den on rána jsem seděla na balóně, hopsala, jedla ananas ( ne z konzervy), změkčuje čípek a urychluje porod. No, v 10 večer mě začalo tlačit v podbřišku. Kolem 12 přišli menší kontrakce po 15 minutách a ve 3 ráno se malý narodil. Takze docela rychlovka

leniczka23
17. kvě 2022

100% nic 🤣

rejalin
17. kvě 2022

Já jsem cca týden před termínem byla v noci na WC a ve tmě za mnou spadlo žehlící prkno. Jak byla tma a já rozespalá, tak jsem se úplně šíleně lekla a do 20min mi praskla voda 😅 takže na tebe může zkusit manžel někde vybafnout 😂
Na druhou stranu se porod nechtěl pak úplně rozjet, dostala jsem vyvolávačku a dalších 20h si parádně užila, takže nevím jestli to byla zas taková výhra. Podle mě to šlo tak pomalu, ptz mimčo prostě nebylo ještě připravené (prosím nerozmlouvat, za měsíc rodím a tímhle se alespoň trochu uklidňuju 😅😂)

aaaa15
17. kvě 2022

@karol1996 U obou děti sperma. Manžel má asi nějaké agresivní. U obou od 30tt vyvolávalo hrozné poslicky, sex jako takový nedělal nic. Takže manzel musel až do 38.tydne ven, pak dostal povolení. 2x to vždy byly hrozné poslicky a potreti jsme jeli 😀

drakenn
17. kvě 2022

U mě ricinový koktejl

ito
17. kvě 2022

Pečení vánočních perníčků a samozřejmě i jejich konzumace. 😀

treasurka
Autor odpověď smazal
Zobraz
asutak
17. kvě 2022

Šla sem si zaplavat a druhý den se malá narodila.

karol1996
autor
17. kvě 2022

@drakenn takovej ten s alkoholem, ci bez?

kmarie81
17. kvě 2022

@karol1996 brazilska depilace v 10 dopoledne vytrhano ve 14 hod praskla voda, ale byla sem uz 41+0 a neter dopo brazilka v 8 vecer uz byla v porodnici byla 40tt ... asi ten pocit, ze nam to tam dole slusi a ze sme krasne do hladka pomohl 😃😅

kmarie81
17. kvě 2022

@karol1996 v kolikatym tydnu jsi?

petulkadodo
17. kvě 2022

@karol1996 Nic, co by fungovalo na 100% u každé nefunguje. Já zkoušela horkou vanu, fyzickou zátěž, chůzi do schodů, sex, pálivé jídlo, červené víno, domlouvání miminku a nic. Doktor mi po termínu chtěl udělat Hamiltona, ale čípek byl tak vysoko a zavřený, že to nešlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru