Dárek k porodu od tatínka. Dostaly jste?

kacenka1111
5. únor 2012

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda a případně jaký dárek "za miminko" jste dostaly od tatínka. Některé dostávají šperky, jiné květiny...Některé žádný, neb se u nich tato tradice nedrží. Moje kamarádka patří do skupiny "dárkuchtivých", já jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek🙂 Jak jste na tom Vy?

vrana
11. lis 2013

U první dcery kytka při odchodu z porodnice. U druhé dcery perníkové srdce a hodinky 🙂

klouzek
21. lis 2013

Manžel mi koupil hodinky

bremisek
21. lis 2013

Dostala jsem řetízek se srdíčkem, který pořád nosím. A dneska už si s ním hrává i syn. Když si ho vezme do ručičky, tak se mi vše zpětně vybaví... 🙂 Takže pro mě to je opravdu "připomínáček". A jsem ráda, že jej mám.

megy
21. lis 2013

psala jsem tady v r. 2012, že mě zajímá, zda něco dostanu, dostala jsem zásnubní prstýnek a posléze řetízek se čtyřlístkem 🙂 teď je to v e hvězdách, zda něco bude, ale já jsem skromná, mě stačí, že mi řekne, že mě stále miluje 🙂

martina678
25. črc 2015

já nejsem moc dárková, rodiče mně tak vychovali. Dárky jsem si nikdy při klasika svátcích jako Vánoce a narozky nedávali, vždyť jsou každý rok. Dopřáli jsme si běhom roku jeden druhýmu i jenom tak. Ale když je už životní událost, okrouhlé narozky, jubileá, promoce nebo jak píšeš narození dítete, tak dárek je hezká symbolika jako památku k té udásloti 🙂 Má mamka dostala od mého táty dárek když jsem se narodila, náušnice. Já bych taky chtěla :D mám vyhlídnuté jedny od rýdla, bíle zlato 🙂 možná za pár měsícu budou ;)

annabolla
25. črc 2015

mě řekl že dárek je náše miminko 🙂 ale pak jsem doma měla kytičku a připravenou královskou hostinu je to šefkuchař 😀

ladyhacek
25. črc 2015

ani nevím zda jsem naznačovala, že se něco dává nebo možná to říkala i jeho mamka - každopádně jel pro mě do porodnice dřív než jsme čekali a řekl, že mi ani nestihl nic koupit. Po cestě jsme se stavovali ještě v obchodě (já čekala s malým v autě) a je to mini nákupní středisko a že mu to padlo do oka. Nosím to stále i když teď spíše jen náušnice - jdou ke sportovnímu i elegantnímu (malý začal tahat za vlasy tak mám strach aby to nepřetrhl 🙂

myslím, že každá žena by měla něco dostat - nemusí to být velký dar třeba kytička 🙂

kamino
25. črc 2015

Me bylo receno,ze jsem uz dostala tu nejlepsi spermii 😃😃😀 nejsme moc darkovi, ja sperky vubec nenosim,na obleceni si nepotrpim, pritel to ma se mnou hodne tezke...

annabolla
25. črc 2015

@kamino jj omi bylo taky řečeno když jsem se zmínila o dárku za porod🙂 ale to bylo ještě před porodem.

kamino
25. črc 2015

@annabolla jestli se povede druhe,tak chci skotskeho teriera,at ma ten nas west kamarada...😃

annabolla
25. črc 2015

@kamino a to už se snažíte o druhé? 🙂 mě to bylo řečeno asi u všech 3 😀 ale vždy pak doma bylo malé překvápko...

kamino
25. črc 2015

@annabolla Už dva roky.. v pondělí jdeme na třetí IVF...

annabolla
25. črc 2015

tak to držím všechny palečky 😉

misule55
25. črc 2015

Tak já dostala kulový, po příjezdu z porodnice na mě čekal neskutečný bordel. Prý je dárkem miminko 😠

mon_88017
25. črc 2015

@kamino skota chcu taky a rodit už skrzevá to nehodlám 😅
K tématu, říkala sem, že esli doma nebude pugét přes celý stůl a šperk s českým granátem do sbírky, že se mu na to vytento, takže mi byla nadělena kytice a krásná granátová brož 🙂

lucifereeek
25. črc 2015

U prvního jsem dostala kytku, u druhého bonboniéru.

bunny123
25. črc 2015

Zlatý dudlík přívěšek Pandora.

magdalenax
25. črc 2015

Ano, ale způsobem, tady máš peníze, koupil bych ti zlatý prstýnek, ale velikost bych netrefil a chci, aby sis vybrala sama, jaký se ti bude líbit, když vím, že chceš nějaký s kamínkem.....

mysicka_lb
25. črc 2015

Můj manžel si mě opravdu hýčká, nosí mi kytky a čokoládky i jen tak pro radost..... ale za porod jsem nedostala vůbec nic. Hrozně mě to mrzelo. Asi to bylo tím, že jsme se zrovna stěhovali a měl plné ruce práce s rekonstrukcí nového bytu. Bohužel si neuvědomil, že i pro mě to bylo šíleně stresující období.

jeanette73
25. črc 2015

@misule55 U nás to bylo jak přes kopírák 😉

danny36
25. črc 2015

Ne. A manžel je úžasný manžel a úžasný tatínek, hodně vydrží a podpoří, tak po narození druhého dítěte dostane dáreček on od nás, aby věděl, jak moc ho milujeme, jsme rádi, že ho máme a chceme mu poděkovat 🙂

brabcule
26. črc 2015

Me slibil manzel virivku,ale nez ji koupil,musela jsem se dvakrat pripominat. Uz ji mame doma 😎

schellongova
26. črc 2015

Ja dostala za první vsazen diamantek do snubaku měla jsem natekle prsty takže byl sundany a když jsme přišly domu už tam byl 🙂a za druhý myčku na nádobí a to jsem byla nadšená i víc vařím když nemusím mýt nádobí :-P

elielizabeth
26. črc 2015

Manžel si s tím pořád lámal hlavu, co mi má koupit, chudák se navíc potýká s tím, že nikdy pro sebe nic nechci 😀 Nakonec to vymyslel úžasně. Protože miluji barvy, tak jsem dostala duhovou kytici růží. Byla jsem nadšená, protože byla nádherná, opravdu pro mě, přesně to, co miluji a neutratil za mě tisíce za nějaký kousek zlata. Překvapil mě ale letos na narozeniny, protože jsem šla okolo zlatnictví a padl mi do oka nádherný náramek s tyrkysovými opály (zase jsem na něm ulítla na té barvě kamenů). Byla jsem úplně v šoku, když jsem ho pak dostala. A prý je to za obě děti a za to, jak jsem úžasná 🙂

kmotrice
26. črc 2015

bohužel ani u jednoho jsem nic nedostala, trošičku mě to mrzelo ale vždycky jsem říkala že nejkrásnější dárečky jsou naši kluci

sisstin
26. črc 2015

Nic 😅 a ted taky nic neocekavam 😅

svobodpetika
26. črc 2015

já teda dostala růži když jsem přišla domů ale jako lhala bych kdybych řekla že jsem nic nečekala 🙂 trochu mě to pak mrzelo když se mě naši ptali co jsem dostala, asi by mi udělalo něco na památku radost, něco co když uvidím vzpomenu si na ten den no a bohužel nic takového nepřišlo ☹

smudlinka2019
26. črc 2015

Jelikož jsme se s manželem brali v době,kdy jsme moc peněz neměli a měli jsme koupene levnější snubní prstýnky,tak jsme si za syna koupili nové snubní prstýnky,na které jsem pořad koukala 🙂 a když zjistil,že čekáme druhé,hnedka začal přemýšlet,co mi prý dá za druhé 🙂

jittulle87
26. črc 2015

nic, bohužel, stavíme, předěláváme tak jsem asi dostala fungující záchod v přízemí... a od té doby se na měn nedělalo, rok tam jsou provizorní dveře a chybí dvě kachličky...hrůza, tak se třeba dočkám až budem mít druhý 🙂

margot_ka
26. črc 2015

Nedostala jsem ani kytku. Obrecela jsem to ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru