Dárek k porodu od tatínka. Dostaly jste?

kacenka1111
5. únor 2012

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda a případně jaký dárek "za miminko" jste dostaly od tatínka. Některé dostávají šperky, jiné květiny...Některé žádný, neb se u nich tato tradice nedrží. Moje kamarádka patří do skupiny "dárkuchtivých", já jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek🙂 Jak jste na tom Vy?

weri1
5. únor 2012

kytička....

mamkamarketa
5. únor 2012

me manza rekl,ze jeho darek ode me,byl syn 😅 🙄
ale po prichodu z porodnice me vzal si vybrat nausnice s brilanty 🙂 chtela jsem byt u toho,pac jeho vkusu neverim 😀

hasky24
5. únor 2012

Kabelku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka1111
autor
5. únor 2012

@hasky24 Originalni🙂

michamicha
5. únor 2012

kytku ještě v porodnici, ale v tom vedru mi tam do 2 dnů (než nás pustili domů) zvadla 😅

katyxq
6. únor 2012

Náušnice, neb jiné šperky mě neberou, prakticky nosím jen zásnubní prstýnek, snubák a náušnice, těch mám vícero 🙂.

elvira
6. únor 2012

Netoužila jsem po žádném dárku, ani jsem žádný nečekala. Brala jsem jako největší dar zdravé dítě.
Ale manžel překvapil a přišel s prstýnkem. 😉

1983hr
6. únor 2012

Nedostala jsem nic

llluckaaa
6. únor 2012

Já jsem musela manželovi nejdřív vysvětlit, že je zvykem za dítě něco dávat. Za první jsem dostala kávovar a za druhé už si nevzpomínám (no možná jsem si vzpomněla, podmínka početí druhého dítěte byla zrekonstruovaná kuchyně a po narození mi na účet převedl nějaké penízky 😀 ) Šperky ho nemůžu nechat nakupovat samotného, jinak to špatně dopadne 😒

gedren
6. únor 2012

Dostala jsem pokaždý kytku a považuju to za adekvátní 🙂

neu.sona
6. únor 2012

Dostala jsem kytku 🙂. Kávovar a kabelka? 😀 😀 Pokud se mě třeba bude ptát a bude chtít něco koupit, tak bych teď k druhému dítěti chtěla nějaký stříbrný set, řetízek a naušnice, abych měla památku na naše mimča na celý život. Ale nepovažuji to jako za nutnost. Jako dárek máme zdravé a krásné miminko 🙂

oli26
6. únor 2012

dostala bych kytku, ale vzhledem k tomu, co nase kocky s kytkama provadej 😖 jsem dostala pusu 😀 a jahodovy knedliky od tchyne 😀 😀 😀 mnaaaammm

hhranolka
6. únor 2012

Ja bych chtela obraz... Ale spis si myslim, ze nic nedostanu 😀

rozarka65
6. únor 2012

Největším dárkem jsou pro mne zdravé děti...a náš taťka,který je vždy po ruce,když je potřeba a který nás má moooc rád...🙂

kacenka1111
autor
6. únor 2012

Koukam, ze darky jsu ruzne, i prani maminek🙂 To ja bych chtela hodinky - pokud by sam navrhl, ze teda neco...Jinak jsem rada, ze je to holcicka ( ne ze by kucíí nebyli fajn ) a budu rada, pokud budu mit zdrave dite a hodneho manzela....Takze nic nepotrebuju, ale kdyby preci - tak ty hodinky...

llluckaaa
6. únor 2012

@kacenka1111 Tak pro mě taky bylo největším dárkem zdravé miminko, takový materialista zas nejsem, ale ten kávovar jsem si přála a kdyby mi ho nedal, tak bych si ho ze společných úspor stejně koupila, takže to vyšlo nastejno. Jemu jsem to říkala spíš z legrace, ale chytil se toho a asi byl rád, že mi může dát nějaké bolestné, když on k dítěti přišel tak lehce 😀 A taky asi sondoval u kamarádů, jestli se to opravdu dělá.
Jinak já když něco chci, tak čekat, až to napadne manžela, opravdu nemůžu. To bych se ničeho (co opravdu chci) nedočkala, není jasnovidec 😉
Jinak hodinky jsou dobrý nápad, už jsi to doma nenápadně nadhodila? 😀

lilliaan
6. únor 2012

Swarovski nausnice 🙂 Ja som necakala nic, preto som bola milo prekvapena. Ale po prebudeni (plna narkoza) som bola taka omamena..., ze mi hovori "jaaj, tak ja ti ich prinesiem ukazat este i zajtra" 😀

ajriska
6. únor 2012

prstýnek - jemný zlatý s třemi kamínky - prý symbol naší rodinky 🙂

mirun
6. únor 2012

poprvé řetízek, podruhé prstýnek. nečekala jsem ale, že něco dostanu.... manžel mě příjemně překvapil 🙂

petsil
6. únor 2012

Nejkrásnější dárek - to, že si vzal 2 týdny volno a staral se o nás jako o princezny - vařil pochoutky, spal u malé a mě budil jen na kojení. Jo a v porodnici jsem dostala velký marcipánový model (měla jsem těhotenskou cukrovku - takže už jsem se nemohla dočkat, až si pak dám něco sladkého 🙂 )

losice
6. únor 2012

dostala jsem prstynek s diamanty🙂

martaska78
6. únor 2012

My na dárky moc nejsme a když se mě můj miláček zeptal, co bych si přála za Michaelku, tak jsem jen tak plácla dovolenou u moře 😀 , no a hned další léto jsme jeli na 14 dní do Chorvatska 😅 , ale opravdu nevím, jestli to bylo za mimi, nebo jen tak pro naši celou rodinku

sabuse1
6. únor 2012

u obou kytku do porodnice a doma za dceru zlaté naušnice, za syna prstýnek, taky jsem to nečekala, hlavně teda poprvé takže jsem byla mile překvapená a obrečela jsem to🙂 kytka by mi bohatě stačila, největší dárek jsou zdravé děti, ale potěšilo to, ne že ne🙂 teď ty šperky nesudnám a je to pro mě taková vzpomínka na jejich narození🙂

cikilik
6. únor 2012

Já jsem dostala za syna zlatý řetízek s přívěskem 🙂

ined77
6. únor 2012

@kacenka1111 🙂 ...my jsme se MM dohodli , že penízky necháme na důležitější věci....to téma jsem nadhodila záměrně, právě, aby ho nenapadlo kupovat nějaké šperky např. 😉 .
po návratu domů na mě čekala ale krásná kytička, všude vygruntováno a navařeno 😀 .co víc si přát 😉 😀 .

kacenka1111
autor
6. únor 2012

@ined77 jůů, tak to by pro me byl asi nejvetsi darek, kdyby vygruntoval 😀

kacatko5
6. únor 2012

Mam slíbeno od manžela, že až skončíme šestinedělí, tak si pojedu vybrat prstýnek, do kterého budu mít vyryté datum narození našeho malého 😵

aajda
6. únor 2012

U nás začala tchýně, že co mi mají koupit za porod, já nevěděla, že se něco dává... tak jsem manžela požádala, ať všem, co se na to budou ptát, řekne, že nic nechci, že šperky v podstatě nenosím a doma s mimčem nebudu nosit vůbec... ať koupí plínky a hlavně ať mi do porodky netahají kytky 😀 No a dostala jsem od manžela swarovski řetízek se srdíčkem na krk, od našich swarovski naušnice a od tchýně krabici lineckého cukroví... a všichni mi přitáhli do porodky kytku, včetně manžela, prý byl pod tlakem okolí 😀 Takže teď si beru swarovskiho na nóbl příležitosti = k doktorům a na nákupy 😀

dlabinecka
6. únor 2012

Kytička, naklizeno, navařeno poprvé, podruhé naušničky...

rozarka65
6. únor 2012

@kacenka1111 Tak mu o tom řekni... 🙂 .....já mám doma poklad..někdy gruntuje i přes můj protest... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru