Dárek k porodu od tatínka. Dostaly jste?

kacenka1111
5. únor 2012

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda a případně jaký dárek "za miminko" jste dostaly od tatínka. Některé dostávají šperky, jiné květiny...Některé žádný, neb se u nich tato tradice nedrží. Moje kamarádka patří do skupiny "dárkuchtivých", já jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek🙂 Jak jste na tom Vy?

eeefffaaa
7. únor 2012

za prvniho jsem dostala stribrny silnejsi naramek a za druheho synka stribrne nausnice a orchidej....nechtela jsem velke dary,jen mi prijde hezke vzit si to a vzdycky si vybavit jak krasne to bylo kdyz se kluci narodili...naramek nosim porad,ten nesundavam a nausnice nosim vzdycky kdyz nekam jdu...jinak mi je nejvetsim darkem to ze manzel maximalne pomaha a mohu mu nechat kluky a jet se taky provetrat 😀

kacenka1111
autor
7. únor 2012

@moudivlacek MNÁÁÁÁÁÁÁÁM 😀

lucidela
15. únor 2012

Ahoj, já jsem dostala soupravu náušnic a náhrdelníku z bílého zlata s perlami. Manžel vybral hezky 🙂 V mojí části rodiny byla vždycky tradice obdarovat ženu za porod, ale tchyně se celkem divila, že mi dal manžel za syna dárek 😅

kachen
16. únor 2012

22 ruzi, dcera se narodila 22. ( jeste, ze ne 1.) a sadrokartony na podhledy. 😀

marselina
20. únor 2012

za oba syny zlaté prstýnky
😀

linda87
24. únor 2012

Řetízek se jmény naší rozrůstající se rodinky 🙂

terkaz
24. únor 2012

Manzel byl u porodu u mne a pak mi rekl, ze je na me moc pysny, ze jsem to tak zvladla. To byl pro me nejvetsi darek 🙂 🙂

simonceli
24. únor 2012

Já jsem chtěla dárek za dcerku, ale nijak jsem na tom nelpěla a ani to doma nepodsouvala, ale dostala jsem a byla jsem dost překvapená. Dostala jsem stavební parcelu 😀

adelka21
27. únor 2012

@simonceli to je originální dárek, taky bych si nechala říct 😀 😀 😀

andriss
25. bře 2012

Tak já nedostala vůbec nic a docela mě to mrzelo, že ani kytičku mi nedonesl. ☹ Tak třeba příště

19102010
25. bře 2012

no já dárek k dítěti nevyžaduji. Největší dar pro mě bylo narození zdravé krásné holčičky a dojetí tatínka při porodu. Když malá přišla na svět, tak tatínek dojetím plakal. To byl pro mě největší dar. A doufám, že u druhého to bude stejné 🙂

camelinka
25. bře 2012

ja nechtela nic, nejvetsi dar je ze manzel dceru absolutne miluje 😵 😵 😵

mucu
25. bře 2012

Z první dceru jsem dostala klasický zlatý řetízek...o pár let později jsme od manžela dostala za syna řetízek z bílého zlata se zirkonem a ke třetímu dítku naušnice z bílého zlata a taky se zirkonem ..taky jsem nic nechtěla a nečekala jsem že něco dostanu ...ale co už 😀

mixxinka
25. bře 2012

já bych chtěla vibrogym 🙂)))) 😀

meleri
25. bře 2012

nedostala jsem nic privezl me z nemocnice a jeste sem musela jet nakoupit brambory a maso a navarit, a doma byl bordel a starsi syn plakal protoze me tyden nevidel...pak mel jeste tri tydny depku jakoby byl v sestinedeli on.. 😖 ale zase mi pomahal mesic v kuse a pracoval po nocich....ale fakt uz bych to zazit potreti nechtela.....

meleri
25. bře 2012

a jak videl druheho syna tak rekl ze je skaredy...:( ale uz sem mu to skoro odpustila 🙂))))))

xkacatkox
25. bře 2012

zlatý prstýnek kde je vyryté jméno a datum narození našeho miláčka

miladka72
25. bře 2012

za syna jsem dostala krásnou kytici růží a zlatý prstýneka za dceru nádherný naušnice 🙂 🙂

eimmy
25. bře 2012

23 rudých růží ( malá se narodila 23 tak proto to číslo ) a doma mě čekal větší přívěsek co manžel navrhl a nechal udělat zlatníkem : takové "pokřivené " srdce kombinace žlutého a bílého zlata a v něm 3 diamanty ( symbol jako že já, manžel a EL ) a z druhé strany vyryto datum narození El a jméno-

kacerka
26. bře 2012

za prvního syna set řetízku, náušnic a prstýnku z chirurgické oceli, za druhého náhrdelník také z oceli! A samozřejmě kytičky! Přijde mi to jako milá pozornost, přece jen porod je náročná záležitost a muž tak dává najevo, že si ženy váží! Ale chápu, že to někdo bere jako rozmar, hlavně když se shodnou ti dva, jichž se to týká 😉

kacerka
26. bře 2012

za prvního syna set řetízku, náušnic a prstýnku z chirurgické oceli, za druhého náhrdelník také z oceli! A samozřejmě kytičky! Přijde mi to jako milá pozornost, přece jen porod je náročná záležitost a muž tak dává najevo, že si ženy váží! Ale chápu, že to někdo bere jako rozmar, hlavně když se shodnou ti dva, jichž se to týká 😉

kacerka
26. bře 2012

za prvního syna set řetízku, náušnic a prstýnku z chirurgické oceli, za druhého náhrdelník také z oceli! A samozřejmě kytičky! Přijde mi to jako milá pozornost, přece jen porod je náročná záležitost a muž tak dává najevo, že si ženy váží! Ale chápu, že to někdo bere jako rozmar, hlavně když se shodnou ti dva, jichž se to týká 😉

paja1975
28. bře 2012

dárek za porod mě přijde sice zbytečný, ale rozhodně to potěší a je to milé 🙂 . Za prvního syna jsem dostala stříbrný řetízek s náramkem a za dceru dotykový telefon. Měla jsem sice radost, ale zároven jsem se pěkne rozčílila, protože byl drahej a my na něj neměli. Dostala jsem ho pár dní před porodem a v porodni jsem s ním ještě pořádně neuměla, tak dostal tatka chudák jmen 🙂 Ale radost jsem měla to joooooo. Jen bych ty penízky utratila asi jinak ,praktičtěji 😉

palomitacheca
3. dub 2012

Při odchodu z porodnice jsem dostala kytici. Nic jsem nečekala, tak mě to potěšilo 🙂 Největším dárkem pro nás byl náš zdravý krásný syn a hlavně že jsme porod zvládli bez problémů 🙂

2hanah
3. dub 2012

Taky jsem nic nečekala, protože porody nám daly zabrat oběma (tatínkovi teda spíš psychicky) a brala jsem jako dárek zdravé děťátko a odchod z porodnice 🙂 A pak jsem dostala za syna kytičku a přívěsek dva delfínky ze žlutého a bílého zlata a taky od tchýně dostal syn zlatý řetízek se znamením a já také své znamení ve zlatě. Za dceru taky kytičku a krásný zlatý řetízek k těm přívěskům a podruhé od tchýně zlaté srdíčko téměř stejné jako dostala naše dcera i s řetízkem. Když vidím ten výčet - asi půjdu ještě rodit 😀

fyziomami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kluziste
11. lis 2013

Tak já si myslím, že mě po porodu čeká max. kytička a to je všechno 🙂 u nás v rodině se dárečky dávají, ale manžel je v tomhle troški mimoň a místo dárečků vymýšlí různé společné aktivity apod., takže myslím, že žádný prstýnek nebo podobné překvápko se konat nebude.. i když by mi to udělalo radost, přiznávám 😅 🙂

kettm
11. lis 2013

Kytku 🙂

blahova_andrea
11. lis 2013

Taky si myslím, že největším dárečkem je miminko, ale zase ta maminka se jaksi musí zasloužit přeci jen více a tak dáreček vždy potěší. Já dostala prstýnek a všichni mysleli, že zásnubní 😀

varecka246
11. lis 2013

ano byla jsem hotová-manžel mi udělal obrovsou radost-dostala jsem peněženku, hodinky a prsten-vše značky guess 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru