Dárek manželovi za porod. Co bych mu mohla dát?

handm
29. bře 2012

Manžel mi "za porod" prvního syna dal prstýnek, jako díky. Teď čekáme druhé a já bych mu ráda udělala radost a řekla: díky moc, žes tak skvělý táta, že si se mnou byl u porodu a že tě máme.... Jenže mě nějak nenapadá, co bych mu na památku jako dárek mohla pořídit. Poradíte? Napadá vás něco? Anebo co jste daly vy? Díky

agne
24. kvě 2013

Co třeba hrneček s vtipným nápisem, i když jsem viděla i roztomilé s medvídky v páru - "báječná máma" "skvělý táta" "úžasný" "nejlepší" nebo přívěšek na klíče, prostě jenom nějakou srandu - tričko s nápisem nebo se střeleným obrázkem... 😀
Jinak mu dáváš dceru nebo syna a to je ten nejlepší, nejdražší a nejúžasnější dárek 😵

desme
27. čer 2013

Dárek za porod je fajn věc. Jsem pro šperk, popřípadě cokoli "investičního", zkrátka s nějakou přidanou hodnotou. Já se do dneška ráda dívám na prsten, který dostala máma za mě, určitě raději, než kdyby mi ukazovala seprané triko nebo hrnek bez ucha.

queenoflight
8. říj 2014

Mě se hrozně líbil nápad s tou zakopanou láhví na zahradě,a ta zasazená lípa určitě bych se nechala něčím podobným inspirovat...Co se týká dárku pro mě za porod určitě by mě potěšil nějaký blízkavý dáreček který budu nosit ,já dostala k 15 narozeninám od mamky prstýnek který dostala když jsem se narodila já je to hezká rodiná památka...ale to nejvíc jsme si oba dali a to je náš chlapeček,ještě se schovává v bříšku ale už ted je to pro nás to nejvíc...Koupila jsem si sešítek a tam si každý den zapisuju svoje pocity s malým,kde jsme třeba spolu byli kdy mě nakopl až jsem měla slzy v očích.Jednu větu a píšu to ve stylu jako bych k němu promlouvala,jednou si to přečteme a bude vědět jak moc jsem ho milovala a to ještě nebyl na světě...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru