Dárek manželovi za porod. Co bych mu mohla dát?

handm
29. bře 2012

Manžel mi "za porod" prvního syna dal prstýnek, jako díky. Teď čekáme druhé a já bych mu ráda udělala radost a řekla: díky moc, žes tak skvělý táta, že si se mnou byl u porodu a že tě máme.... Jenže mě nějak nenapadá, co bych mu na památku jako dárek mohla pořídit. Poradíte? Napadá vás něco? Anebo co jste daly vy? Díky

jop
29. bře 2012

ahoj, mně přijde, že chlapi si narozdíl od ženských na takové záležitosti nepotrpí, ale to je jen můj názor 🙂

hojda
29. bře 2012

Nějaký zážitek????

ined77
29. bře 2012

dáš mu druhé dítě, to je dost velký dárek 🙂 😉 ....a když k tomu připojíš to slovní poděkování, myslím, že bude hodně rád 😉 .

llllucka
29. bře 2012

Myslím,že jejich dárek je,že to pak zapijí.Narozdíl od nás žen mají ještě pro sebe pár dní k dobru,kdy je žena v porodnici.Já jsem nechtěla dárek za porod,protože mi to příjde uhozený (nic jsem mu nedala,dítě je i moje),ale kdybych mu chtěla něco dát,tak dobrou láhev vína jehož značku má rád,aby mohl zapít,že jsme oba přežili.

garfie
29. bře 2012

Šťastný to muž!!!! 🙂

romca13
29. bře 2012

Mě to náhodou přijde jako super nápad něco dát tátovi,,,,, pokud jako táta výborně funguje, tak proč ne,,,, přijde mi, že právě hodně tatínků moc nefunguje, tak ti si to pak nezaslouží,,, je jasný, že od nás se to bere jako samozřejmost,,,že bude fungovat,ale přece jen ruku na srdce, vy co máte doma, toho správného tatínka, nejste přešťastné, že zrovna vy ho máte doma????? já mám úžasnýho chlapa doma a vím, že jako táta bude fungovat, hrozně se na prcka těší, už teď si maluje, kam všude s ním bude chodit, co s ním bude dělat a podobně,,, nemusí jít přece o nic drahýho, velkýho,,,stačí maličkost, nebo si zajít na místa, která máte oba rádi, pozvat na večeři, pokud bude hlídání a tam mu poděkovat,,,nejde o dary,ale o to, co mu tím chceš říct.... 🙂 já jsem rozhodně pro a pokud je chlap podobně naladěn jako ty, tak bude rád,,, 🙂 i já budu ráda, za každý tip, co sem dáte 🙂

jasekd
29. bře 2012

Nekdo se zepta, jakej tip na darek pro manzela za deti a dozvi se akorat, ze nic 😝 😀 Nahodou super napad, az se stydim , ze me to nenapadlo. Ja jsem za 1.porod (beru to prave spis za porod, ne primo za dite) nedostala nic, ani kyticku, mozna jsem uhozena, ale mrzelo me to, po 2.porodu jsem uz nic necekala, a dostala jsem stribrny retizek se srdickem a na nem jmena deti a z druhe strany data narozeni, nic draheho a pritom super pamatka, manzel to furt ocumoval a mel radost, ze se mi to libi. Nekteri chlapi nosi neco na krku, treba takove ty ziletky, tak kdyby nosil, tak bych mu dala neco takovyho, jinak me nic nenapada.

coxa
29. bře 2012

Já jsem dostala za oba kluky i dárek i kytku, ale manželovi jsem nic nedala, myslím, že by to ani nechtěl, že je skvělý táta mu dáváme najevo jinak 🙂.
Napadají mě hodinky, spona na kravatu, manžetové knoflíčky, třeba i ta lahev vína - ale ročník kdy se druhý prcek narodí a nebo ročník prvního prcka že tím to začalo a třeba i vaše podpisy (jména) na ní,... prostě něco na památku. 😉

llluckaaa
29. bře 2012

Co třeba hodinky nebo nechat vyrobit medaili Nejlepší taťka na světě?

petruskaz
29. bře 2012

možná je to pro chlapa blbej nápad... nevím... jen jak jsem četla příspěvek od jasekd s tím srdíčkem na řetízku...
my od našich dostali, když se matěj narodil tohle.... a oba nás to teda dostalo... přijde mi to jako hezká památka... asi to není vyloženě to, co hledáš, ale tak třeba to někoho inspiruje 🙂

http://www.sperkymhm.cz/swarovski/eshop/28-1-KR...

hhranolka
29. bře 2012

Ja bych dala hodinky s necim vyrytym na pamatku

antarres
29. bře 2012

Asi také hodinky, ale u nás automaticky padla otázka, co bych chtěla já za druhé dítě. 🙂 Popravdě nikdy jsem neslyšela, že by něco dostával manžel... 😵 Ale je to hezký nápad.....

nae
29. bře 2012

Ja som dala manzelovi pekne moderne letne pyzamo, pretoze uz mal same stare otrhane vytahane. Bol rad 🙂

mochenkaa
1. dub 2012

Nápad je to zajímavý. V mém případě bych asi volila přívěšek na řetízek. Nosí na krku řetízek s přívěškem "G" - jsem Gabriela, má ho od našeho prvního výročí a nosí ho pořád. Takže bych volila přívěšek "D" - čekáme Davida.
Každopádně já jsem říkala, že nepotřebuju šperky jako dárek, že mě bude stačit pořádný steak medium a Marlenka 😀 mám těhu cukrovku, tak proto 😀

terkaz
1. dub 2012

Darek za porod? Priznam se, mne to prijde zvlastni...Pro nas je ten nejvetsi darek to, ze mame zdrave deti, ze jsme to vse prozili a prozivame spolu.... Copak musi clovek za vsechno dostavat darky? Mne treba prijde podekovani, nebo pomoc tatinka daleko hezci a uprimnejsi, nez nejake darky....
Muj nazor 😉 🙂

arianka
1. dub 2012

Poděkování a pusu 🙂 Připojuji se k ined77, zdravé miminko je nad jakýkoli hmotný dárek, navíc mi přijde, že jakákoli věc je v porovnání s miminkem nicotná blbost, pokud to není Ferrari, které tedy udělá každému chlapovi radost.... 😀 Toť můj názor 😉

zlatouch
3. dub 2012

můj říká: "slivovici" 😉

forji
3. dub 2012

Dárek za porod chlapovi??? Leda tak do hodiny po porodu.... a to pořádnej pár po hubě 😀 Za tu bolest nic 😀D

poletuszka
3. dub 2012

tak manzel ode me darek za porod nedostal 😀 ale za syna ano.. koupila jsem mu hrajiciho plysaka ovecku shaun, ktera ho jako animak tehdy hrozne bavila s tim, ze ho casem da malemu 😀 a ted?? ted nedostane nic 😀 😀 nestiham neco vymyslet 🙄

zlobidlo
3. dub 2012

tak za porod mi to přijde zvláštní, to spíš matce ne? a dárek pak leda za "péči, starostlivost" za to že je skvělý táta. ale asi bych to nedala za porod. a upřímně nejcennější je zdravé dítě. náš malý měl po porodu dlouho problémy a my jsme si teď s tatínkem koupili pořádné výborné vínečko a hodláme malého spolu oslavit a zapít až budou nějaké výsledky ... možná bych volila nějaký hezký pobyt pro oba na později až nebudeš kojit a ve dvou bych tam oslavila zdravé šťastné děti.

palomitacheca
3. dub 2012

Taky mi to přijde zvláštní dávat něco partnerovi za porod, když ta náročnější část byla na mně 😀 Přítel si z porodu odnesl krásný vzpomínky, který mu nic na světě nenahradí, a oba jsme dostali nádhernýho zdravýho syna - co víc si přát. Při odchodu z porodnice jsem dostala kytici, i když jsem nic nečekala. Po porodu jsem nám všem pak nechala udělat trička s potiskem, aby každý věděl, že patříme k sobě a že jsme rodina. To se mu moc líbilo 🙂 Budu o nich uvažovat i po druhým porodu v aktualizované verzi 😀

ivaanka
5. dub 2012

Já ti rozumím, taky jsem manželovi chtěla něco koupit, za to, jak mě podpořil u porodu a hlavně jak mi pomáhal a pořád pomáhá s malým. Věděla jsem, že bude super táta, jinak bych si ho nevzala, že 😉 , ale i tak mě překvapil a potěšil.
Takže jsem tajně domluvila hlídání s babičkama, koupila letenky a letěli jsme na 4 dny do Londýna a užili si to. Byl hrozně rád a myslím, že když člověk projeví trochu vděku, nic mu to neudělá.

zdezli
5. dub 2012

Tak ja nic necekala a dostala za obe a hoooooodne hezke veci - blyskave 😉 😵 Tak nejak si myslim, ze to manzel kupoval oboji jeste tak nejak pod vlivem soku z porodu - 1. dlouhy a narocny a 2. prekvapive bleskovy 😀 Vim, ze bych to bez nej nezvladla a to jsme mu take nekolikrat rekla, bohuzel jsem tedy nemela moznost po porodu jit neco kupovat a predtim me to nenapadlo...

cadeau
5. dub 2012

darek manzelovi?? spis on by mel dat darek tobe, ne? 🙂 a to pekne blyskavy, jak pise @zdezli

slundo
5. dub 2012

To je pěkný, že si někdo vzpomněl i na manžela 🙂 Myslím, že je fajn mu nějak poděkovat. A pokud chceš dát dárek, co třeba nějaká kvalitní whisky ? Může si ji uschovat a pak s ní třeba zapít vnouče, nebo ji dát jako dárek k 18. narozeninám....

petrusew
5. dub 2012

Já teda nechápu vůbec dávání dárků za porod. A už vůbec dávat chlapovi za porod...proč? Jinak si teda myslím, že tím nejkrásnějším dárečkem pro oba je miminko. Já třeba za porod nic nechtěla!

lukza
5. dub 2012

já mažovy dala nebo dala koupila sem synovy bodýčko s miluji tatku a byl nadšený prostě hrdý tatínek a u druhého sem teda už nic nedala to sem zapoměla ale já vždy něco dostala a nechápu jak tu někdo napíéše že mu to příjde blbé jak dostat tak dát prostě muj manža řekl že to má za to že sem mu dala dítě a né za porod a myslím že je to hezké

martinka.pida
7. dub 2012

Já dostala od manžela zlatý prstýnek a manžel ode mě deku s logem FC Barcelona, aby měl k fotbalu 🙂. Pak jsme napsali vzkaz a manžel ho zalil společně s flaškou slivovice do vosku a zakopal na zahradě 🙂. Z té samé flašky slivovice jsme si spolu připíjeli ráno před svatbou, pak před odjezdem do porodnice (já teda jen symbolicky přičichla 😀). Chceme ji vykopat, až bude Verče 18 🙂. Neni to přímo dárek manželovi, píšu to jako inspiraci pro podobné nápady 😉

akrimala
7. dub 2012

Přijde mi od muže hezký, když dá svojí ženě za porod, za tu bolest a vlastně i za těhotenství, který vždycky není jen procházka růžovou zahradou dárek, nemusí to bejt ani blejskavý 😉 Moc se mi líbí příspěvek nade mnou, ten nápad zakopat na zahradě vzkaz 🙂
My když jsme přijeli z porodnice, byla doma v květináči zasazená maličká lípa, dneska je z ní už krásná
bonsai 🙂

johnatanka
7. dub 2012

a co nějaké profi foto potom s miminkem, nebo to ani nemusí být profi, ale nějaký pěkný rámeček s nějakým věnováním - nejlepšímu tátovi apod....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru