Druhý císař, měly jste po něm komplikace?

zarofka
3. čer 2012

Ahoj, skoro to vypada, ze me ceka druhy cisar☹ Rada bych se Vas zeptala, jestli Vy samy jste mely po nem nejake komplikace a jakou a kde mate jizvu? Jestli na stejnem miste nebo do tecka a jak se Vam zahojila? Moc diky, Lenka

melis7
3. čer 2012

@zarofka Ja mam za sebou jen jeden,ale urcite se nemusis bat jizvy na brise do tecka.Operuje se v te puvodni,takze budes mit jen jednu.

llluckaaa
3. čer 2012

Mám za sebou 2 sekce a obě byly provedené na stejné místě v oblasti bikin. Problémy jsem žádné neměla a jizva se zahojila rychle. Nemusíš mít strach 😉

skajana
3. čer 2012

Ahoj, tak já mám taky za sebou dva císaře, ten druhý byl tedy o dost větší pohoda 🙂 už jsem věděla co mě čeká, takže rekonvalescence o dost lepší, jizvu mi udělali krásnou - hned po operaci to byla jenom uzounká červená čárka...oproti té staré vystouplé a poměrně ošklivě zhojené z prva jsem byla fakt v šoku jak hezky to jde udělat 🙂

zarofka
autor
3. čer 2012

Zatim vam vsem dekuju za dobre zpravy. Ja prave mam dve kamaradky, ktere obe mely po druhem cisari docela velke komplikace. Prvni jizvu mam prave docela peknou a hezky se zahojila, tak se bojim, aby to podruhe nebyl nejaky horor☹

jajinka27
5. čer 2012

@zarofka mám za sebou taky dva, řežou ve stejném místě takže máš jen jednu jizvu 😉 pokud si měla pěknou jizvu poprvé tak bude i podruhé, já měla keloid a mám ho zase, to se stává ale jinak komplikace jsem neměla, akorát jsem z nedostatku železa nemohla při chůzi dýchat ale to se spravilo vitamíny 😉

bisquitka
5. čer 2012

@zarofka mam za sebou tri sekcie, vsetky jazvy su na rovnakom mieste. Pooperacne komplikacie co sa tyka jazvy som nemala ziadne, mala som problem s anestezou, ale to je o inom...jediny problem som mala v druhom a tretom tehotenstve, ked sa mi rozchadzala predchadzajuca jazva po sekcii na maternici, ale to ti ma uhlidat tvoj lekar. Ak sa bojis vzhladu jazvy, tak si vies v lekarni kupit gel na jazvy a po sekcii to pouzivat. Zabranuje to vzniku keloidov, ale ked mas peknu prvu jazvu, tak zrejme budes mat peknu aj tu druhu.

johanka111
7. čer 2012

Jsem po třetí těhotná a bojím se vzhledu břicha po dalším císaři. Po předchozím mám nad jizvou takový menší jakoby převis. Jak to je po dalším císaři. Lepší nebo se to ještě zhorší? Může s tím dr. něco dělat, aby se to zase neudělalo?

evinka001
11. črc 2012

mám za sebou čtyři sekce, všechny ve stejném místě, jizva se vždy hojila perfektně a není skoro vidět

zalaretti
7. srp 2012

Sekce je v pohodě, vůbec bych se toho nebála 🙂

lubarda
23. únor 2017

Na keloidni jizvu zkuste tejpovani.
http://udelejtesisami.blogspot.com/2017/02/tejp...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru