Epilepsie, rodily jste přirozeně nebo císařem?

zuzulajda87
23. únor 2014

Holky,chtěla jsem se zeptat,zda je tu z vás někdo epileptička a rodila přirozeně,nebo jí tlačili do císaře.Děkuji

hanny85
23. únor 2014

Kamarádka je epileptička a musela rodit císařem....

kamilka007
23. únor 2014

Jsem epileptička (zjištěná až rok a půl po prvním porodu), ale nikdo mě do císaře nenutí - naopak mi dr. řekl, že jestliže delší dobu nemám grand mal, není důvod, proč nerodit přirozeně. 🙂

verunka34
3. bře 2014

Ja jsem taky epilepticka.Zachvat jsem mela naposled pred rokem a pul a neurolog mi stejne nabidl at jdu cisarakem.Jen nevite kdy to byva planovane ten porod?Zda je to tyden nebo dva pred terminem?Mam totiz termin 3.4 a myslim si,ze ten porod bude driv

sarka183
3. bře 2014

jsem taky epileptička a v těhu jsem byla 2x na eeg které bylo dobré, záchvat jsem měla před otěhotněním tak 1x za rok a nechali mě rodit přirozeně( mimi 4,350kg... 😲 ) a v pohodě...ale připravovali mě na variantu kdyby byly problémy tak mi udělají císaře....

kesinka2406
25. zář 2018

Jsem epilepticka ,cca 4rokem ,,naposledy zachvat 1rok zpet ,mim lamictal davku mi zvysuji,jsem v 25tt cekam dvojcatka dvojvajecne bi bi,zatim vse vporadku. Zatim mi nikdo nic nerikal ze bych mela ci ne rodit cisarem? Jeste pockam ,popripadne se pozdej optam dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru